muz na WSPS w W-wie???

Temat przeniesiony do archwium.
WSPS otrzymala pozwolenie na prowadzenie od tego roku sum na filologii angielskiej. Kto zna tą szkołę i jej kadre??? czy uwazacie ze mimo tego iz szkolka jest prywatna moga to byc studia na wysokim poziomie i papier takiej uczelni bedzie ogolnie szanowany???
takie pozwolenie otrzymaly 3 uczelnie w tym roku: WSL z CZestochowy, WSU z Kielc i WSPS z Wawy. Kadra w wiekszosci z UW.

pzdr.
jesli chodzi o kielce to obawiam sie ze poziom moze byc na tej uczelni niezbyt wysoki:(( (zerknijcie w sposoby rekrutacji) a na wsps dlaczego jest tak drogo??? nawet na filologii ang na uw jest taniej:(( a tak w ogole czy ktos skladal z Was dokumenty na ten wlasnie kierunek do wsps??? test predyspozycji jest wyznaczony na 19 sierpnia, czy zatem rejestracja sie zakonczyla???
dla wszystkich zainteresowanych- jeszcze dzisiaj i jutro mozna skladac dokumenty, uwaga oplata za postepowanie kwalifikacyjne b.wysoka... (1[tel]zl)...a za rok 6300... kogo na to stac??? chyba jednak zrezygnuje
a co w Twoim przypadku z panstwowymi uczelniami: AP, UŁ, UŚl????
oj Julku chyba dawno nie rozmawialismy... zrezygnowalam z UŁ ze wzgledu na to ze uczelnia nie daje tytulu filologa tylko ministerstwa edukacji czy cos w tym rodzaju, UŚ tez odpadl ze wzgledu na odleglosc i w tej chwili na pewno wybieram sie na UW i UMCS, nie wiem co zrobic z AP a myslalam o tej WSPS w W-wie ze wzgledu na kadre, odleglosc i czas trwania (dwa lata) ale drogie te studia za drogie stanowczo... a w kredyty chyba nie bede sie pakowac...
pamietaj, ze UW i UMCS sa 3 letnie. wiec na dobra sprawe wyjdzie chyba tak samo, co w SWPS. O AP pomysl, dobra szkola i daje mgr filologii.
pzdr.
no tak, ale wezmy pod uwagę że WSPS nie jest to uniwersytet... roznica pewna jest.. ale czy chcesz powiedziec ze mnie namawiasz na WSPS??? na pewno zdecyduje sie jeszcze tylko na jedna szkole (poza umcs i uw) albo wsps albo ap (finanse:(( )
WSPS nie jest uniwersytetem, ale powiedzialbym university-like. nie nie namawiam Ciebie na te szkole, bo nie wiem, jak ksztalca na filologii. Juz chyba wolalbym wybrac Opole niz WSPS, bo wiem ze w Opolu nie robia kichy!
pzdr.
SWPS:)
o to mi chodzi!
no właśnie... chyba jednak zostane przy AP:) we will see i'll let know what happens...
czy ktos juz zdawal sobie na SWPS w W-wie te testy predyspozycji np.? jak to wygladalo???
Temat przeniesiony do archwium.