Szczytno

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Byl ktos na rozmowie kwalifikacyjnej w ZKN w Szczytnie? Odpowiedzcie prosze...
czesc!a w ogole mozna tam jeszce skladac papiery?
Mozna. Wiecej informacji znajdziesz na stronie: www.zkn.szczytno.pl Ja juz zlozylam. Pozdrawiam...
kURCZE bo tam strasznie nie jasno pisza, po nowje maturze jest tez egz. pisemny czy tylko ustny??????pozdrawiam:):)
Tylko ustny. 9.09 o godz. 9 Jesli skladasz do Szczytna, to zapewne spotkamy sie na rozmowie. Pozdrawiam... :)
hej ja bylem nic trudnego spoko komisja tematy tez takie ze dalo rade. np mialem opisac swoj ideal partnerki oraz powiedziec jak najlepiej pozbyc sie stresu przed egazminem wiec sopko. mam nadzieje ze sie spotkamy w zkn :) lipas
hej ja bylam w lipcu nie bylo tak zle losujesz pytanie i odpowiadasz na nie, glownie chodzi o to zeby mowic nawet jak nie wiesz konkretnie co odpowiadac owijaj w bawełne oni chca sprawdzic wymowe itp ale praktycznie kazdy sie dostaje tak bylo jak ja zdawalam!!! bedzie ok:):)
I ja sie dostalam :)
nie wiecie jaka jest strona zkn w szczytnie?
ja tam studiowalam- nie jest tak zle w szczytnie a wykladowcy sa nie do wyjecia:)hehehe warto zdawac:) atmosferka na egazminach ustnych swietnas-duzo lepsza niz na innych uczelniach-polecam
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Olimpiada języka angielskiego