AVANS w warszawie

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie, mam dobra rade do wszystkich tegorocznych maturzystów. jeśli myslicie o podjęciu nauki w WSJOAVANS w Warszawie to błagam zmieńcie zdanie dla waszego dobra. Ja w tym roku skończyłam tą zacną szkołe i to co się tam dzieje to po prostu skandal i nadaje się do telewizji. Po pierwsze poziom na zaocznych - zerowy, na dziennych ciut lepszy ale nic specjalnego. Po drugie studenci - 1/2 to osoby, które nie mają pojęcia o języku nawet polskim. Po trzecie wykładowcy - jak ja podchodziłam do obrony, było 2 doktorów którzy mogli być promotorami, reszta mgr. Nie wierzcie w to co piszą na stronie internetowej, takich kierunków i wykładowców nigdy tam nie zobaczycie. I na koniec, nie liczcie że jeśli przyznają wam styperndium za wyniki w nauce, kiedykolwiek je zobaczycie, a juz napewno nie w całości. Naprawdę, nie jestem jakąś desperatką która obwinia szkołe za swój brak wiedzy, ale chce ostrzec wszystkich, którzy planują popełnienie najwiekszego błędu w swojej edukacji. Pozdrawiam.
o dzieki za rade bo zastanawialam sie nad ta szkola ale wybralam SWPS w Warszawie myslisz ze to dobry wybor??
ja jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły, zaskakują mnie pozytywnie na każdym kroku :-))
moja koleżanka studiuje na SWPS na psychologii po angielsku i jest bardzo zadowolona, napewno ta szkoła jest milion razy lepsza niż AVANS
No jak studiuje psychologie, to chyba normalne ze jest inaczej niz gdyby studiowala anglistyke. A jakby studiowala medycyne, to bylo jeszcze inaczej i pewnie tez fajnie.

« 

Studia językowe