Udało sie!!! Dostalem sie!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 80
poprzednia |
i jeszcze na miejsce stypendialne:)))

kocham ten swiat!!!!
Hej.

Gratulacje!!!! Super;) Swietnie. Z reszta to bylo wiadomo, bo kto mial sie dostac jak nie ty;) Takie osoby, jak ty, naprawde inspiruja do dzialania;)
I moze kiedys pojde w Twoje slady, jak juz osiagne mgr;)

Pzdr,
Kociamama.
Congratulations, Mr Julek, just congratulations:-)
yyy, a gdzie sie dostales:-)? gratuluje, anyway:-)
dzienne Studium Doktoranckie na Wydziale Filologicznym: studia doktoranckie dzienne w zakresie jezykoznawstwa, miejsce studiow: Instytut Filologii Angielskiej UWr.

:)))))
hehe a nie mowilam ,ze without a shadow of doubt ? ;P
gratulacje panie doktorancie ;))
pzdr
super! :-)
GRATULACJE!!! :-)
no ja też gratuluje, ale widze, że już wiem kto mnie obleje na jakimś egzaminie,czy zaliczeniu /jeszcze nie wiem jakim, ale napewno jakimś/ i moje życie legnie w gruzach :(

ide sie zabić

żegnam ten świat
GRATULUJE!!!:)))
:) Ja również gratuluję :)
Go Julek Go :)))))))
Gratulacje!
:))
GRATULACJEEEEEEEEEEEEE
GRATULACJEEEEEEEEEEEEE
GRATULACJEEEEEEEEEEEEE
Gratuluję :-)
Gratuluję :-)
I jeszcze raz gratuluję :-)
Dziekuje, dziekuje

sciskam Was wszystkich mocno, a teraz spadam na jakas wodeczke, piwko - cokolwiek byle bylo fajnie:-)
:)
super!!!
gratulacje :)
super super!
i jeszcze ci beda placic, co?;>
fajnie a mnie dzisiaj wywyalili ze szkoly ...nie zdałem poprawki z konwersacji na 2 roku nkjo i mam rok w plecy :(:(
gosciowa juz mnie chciała dawno uwalic az wreszcie mnie złapała :( załamałem sie od nowa to samo
no ale przeciez jeszcze zloz podanie o komis!!! albo popros o warunek !!! moze da sie cos jeszcze zrobic!
Czy po niezdanym komisie można dostać warunek?Jesli tak to na jaki ch warunkacH? Jeśli nie to kiepsko>
Congratulations Julek, należało Ci się unquestionably:)
No i widzisz :-)
Do zobaczenia na jakiejs konferencji itp. (pomysl nad tematem "Business English in pidgins" - taki referat będzie mile widziany w KJS)
Gratuluję :):):) bardzo się cieszę :)
hip hip hurra :)
myslalem o Polglish Business English

pzdr:)

lekko zakrecony lece spac! ale smaczny dzien dzisiaj byl:))))
hello Mr. Julek!

no wiedziałam, ze się dostaniesz, no nie było po prostu innego wyjścia, gratulacje!
to kiedy startujesz?
a ja może się wreszcie dodzwonię do tego studium przekładu,
wczoraj było ciągle zajęte (postęp) = jest nadzieja.

nie wie ktos czasem, czy jest tam przy IFA jakiś fajny akademik czy cos, gdzie by można zanocować z piątku na sobotę, jakby co (czyli jakbym się dodzwoniła)?

ściskam też i trzymaj się na tych doktoranckich!!!
p.s. jak ja sie dostanę na to studium przekładu, to też na miejsce stypendialne - szef funduje :-)))))))
ale Ci fajnie - ja sam musialem wybulic za podyplomowke. no ale szybko mi sie zwrocilo wiec to plus. co do akademika, to musialabys sie podowiadywac w samych akademikach, ale chyba sa jakies pokoje, ktore wynajmuje sie studentom zaocznym. a jak nie to jakis tani hotel. jak wychodzisz z dworca glownego pkp to jest ogloszenie, ze tanie noclegi DW Piast:)


pozdrowienia:)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 80
poprzednia |

« 

Nauka języka