Udało sie!!! Dostalem sie!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
61-80 z 80
| następna
noooo hmmm jaki slodziutki:))) odwzajemniam i zawadiacko puszczam oczko;))))


:D
taki jesteś pełen werwy i w ogole, ale nie spodziewaj się wiele, bo taki lektorat nie jest traktowany poważnie przez studentów
Moze od tego roku "..... nie jest traktowany powaznie" zmieni sie na "...... nie byl traktowany powaznie". Sam pan Julek napisal o sobie"....z cietym jezykiem w realu" ( od siebie dodam - nie tylko w realu ). Biedni studenci.
Panie Julek gratuluje - pozno, ale jakos mi umknal ten wpis.
Pozdrawiam
mialem nie odpowiadac na to, ale odpowiem: to zacznie byc traktowany powaznie, poniewaz to moje jedyne zajecia wiec bede sie do nich przygotowywal, a jak studenci nie beda chcieli sie przygotowywac... coz za obecnosc nie bedzie zaliczenia:) zreszta, wiecej info we wtorek o 15:)

pzdr.
Robi sie groznie.
e tam, bedzie fajnie:) ale wyznaje zasade, ze jesli otrzymuje pewna prace do wykonania, to musze to zrobic dobrze. a ze mi jeszcze za to placa, to bez dwoch zdan. mam zamiar sprawic, zeby studenci przynajmniej nie zapomnieli jezyka, bo wiem z wlasnego doswiadczenia, ze jezyk kierunkowy przeslania calkowicie inne jezyki.


pzdr.
Grozny idealista.
Pozdrawiam
Nie podniecaj się tak bardzo. poza tym juz troszkę sie nudny robisz. Wybacz(_!_)
moze i racja - nie bede sie tym tak podniecal. a ze jestem nudny - no coz... taki jestem. nie kazdy moze byc super ciekawy:)

wesolo pozdrawiam
Nawet jeśli jesteś nudny, jak tu Cię reklamują...to i tak, żałują, że nie jestem studentką niderladystyki...:P Ech...ja to zawsze mam takiego pecha:)

buziaki
Nudny czy tez nie.. to i tak sie dostal :) ja tez tak chce heheh;]
:)

w moim odczuciu nudny nie jestem, no ale to w moim - inni moga myslec inaczej:)
pochwale sie, ze jest traktowany powaznie:) juz koniec semestru i troche zrobilismy, duzo pisanek bylo do napisania, testy ze slowek, ale ogolnie super sa niderlandysci!

if they read that, pozdrowienia!

i dla reszty tez:D:D:D:D
" >pochwale sie, ze jest traktowany powaznie" - moje gratulacje.
" >ale ogolnie super sa niderlandysci!" - a wiesz, ze to zwykle dziala w obie strony?

Widze, ze nie tracisz optymizmu, idealizmu, entuzjazmu ( tego od Ciebie wielu powinno sie uczyc).
Pozdrawiam
no poczatku bylo ciezko - bo ja nowy - oni nowi - nie spodziwali sie chyba, ze angielski bedzie prowadzony tak, jak jest. Ale teraz to grupa jest swietna! Swietni ludzie, super maile dostaje od nich:) zreszta ja tez im regularnie wysylam tzw. newslettery + materialy na zajecia. Fakt, ze przygotowanie handoutu na jedne zajecia zajmuje mi ca. 4 godzin, ale wiem, ze warto. Pewnie gdzies za plecami marudza, ze wiecznie cos musza pisac, ze 28 stron phrasal verbs do nauczenia bylo, ze wiecznie slowka, ale wiem, i wierze, ze im sie to przyda!

Wydaje mi sie, ze fajne tematy dyskutujemy: staram sie tak to wszystko zrobic, zeby np. podczas rozmowy o language nie mowic, ze warto sie uczyc, bo to wiadomo. Rozmawialismy o tym, czy plec wplywa na jezyk, czy mozna poznac osobe ze wsi tylko na podstawie jezyka. Jak rozmawialismy o shoppingu, to skupilismy sie na tym, czy faceci naprawde nie lubia tego.


Co mi sie podoba: ostatnio zdarzylo sie to kilkakrotnie, ze po omowionym handoucie poszczegolne osoby przygotowaly referaciki po angielsku na temat zwiazany z handoutem.

Ale jeszcze raz: NIDERLANDYSCI sa naprawde super! Oby wszystkie takie grupy byly:)
:)

jak fajnie

:)
hej,
ja tez wlasnie staram sie dostac na studia doktoranckie z jezykoznawstwa, skonczylam filologie na AP w Krakowie. Czy moglbys mi posluzyc jakas rada w tym temacie. Niewiele wiem. Ale wiem na pewno ze sama mam sobie znalezc promotora i blagam o rade jak to dobrze zrobic.
Czy mozesz mi pomoc?
pati25
Czesc Pati,

Teraz na studia doktoranckie (przynajmniej w IFA UAM) mozna dostac sie nie posiadajac opiekuna naukowego (promotor to jest formalnie dopiero jak jest juz przewód na samym koncu), choc na pewno dobrze jest dokonac wyboru studiow juz majac konkretnego opiekuna na uwadze. Nie orientuje sie dokladnie, jak to sie odbywa w innych osrodkach, ale jesli chodzi o UAM, to znajdziesz informacje tu: http://ifa.amu.edu.pl/fa/PhD_programme

W kazdym przypadku korzystnie jest opracowac wstepne zalozenia tego, co sie chce zrobic w ramach badania dr.

pozdrawiam
dziekuje bardzo za info
chyba bede jednak uderzac na UŚ, tak strasznie chce zeby mi sie udało i właśnie pracuje na to - pisze artykuł, mam nadzieje, że ktoś zechce go opublikować\
pozdrawiam,
Pati
bosko
Temat przeniesiony do archwium.
61-80 z 80
| następna

« 

Nauka języka