Wyniki odwołań AP Kraków

Temat przeniesiony do archwium.
Myslicię że warto się łudzić o tpozytywne rozpatreznie odwołania? 9na fil ang lub iberystyke). Czy kiedykolwiek ktos zrezygnował z takich kierunków na tej uczelni? Jest jakaś szansa wiedząc ze jest mnóstwo odwołań (penie tyle co i kandydatów:( Czy ktos jest w takiej sytuacji jak ja? Jak wasze samopoczucie? Wyniki jutro...
Jak nie masz znajomości (to jest przecież pewne i wiadome) to sobie możesz pomarzyć...
macie juz wyniki? przeciez nie ma jeszcze... ja czekam na iberystyke.
z ang juz są. Na iberystyke też czekam. A ile miałeś/aś punktów? są jakieś szanse? Nie wiecie czy z rosyjskiego juz były?
aaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!dostalam sie z odwolania na AP:D:D:D na anglistyke. normalnie nie wierze. i nie mialam zadnych plecow:D:D:D:D ale sie ciesze.
no wiec kto studiuje na AP od tego roku? trzeba poznac przyszle kolezanki i kolegow z roku:-) pozddrawiam
Gratulacje :) ile pkt Ci brakowalo? !!! czemu na anglistyke juz jest a na hiszpanski nie ma? ja skladalam tam tylko na hiszpasnki. na wszystko juz chyba jest oprocz hiszpasnkiego :(
braowali mi 2 punktow. ale odwolanie mialam swietne. chyba z 7 powodow udalo mi sie znalezc:-) pozdrawiam i zycze powodzenia:D
braowali=brakowalo:-)
a nie wiesz ile os przyjęli? I ile trzeba było mieć pkt żeby się zlitowali? Ile jest łącznie os na roku?
evii86 ile mialas % z maturki?? Mam kilka pytan bo w przyszlym roku tez wybieram sie na AP moglabys podac twojego maila??
nie ma problemu:-) pisz:-) [email]
thx
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Pomoc językowa