fil. klasyczna na UŁ........

Temat przeniesiony do archwium.
...........................czyli jak zwabić na forum aguś!!!!!!!
A po co chcesz mnie zwabic na forum?:>
po prostu śmiać mi się chce, jak szybko można podłechtać twoją ambicję!
ha ha ha, jeszcze tutaj star student, wujka i miłego akcentu kolorystycznego brakuje, wtedy wraz z słynna aguś utworzyliby alternatywne forum dla alternatywnych ludzi :D............i zadna filozofia by nie pomogla
no przydaloby sie!! przydalo!! wtedy to forum staloby sie tak asertywne ze po prostu boskie!!! :)
a o co chodzi z ta agus???:)
jak to o co?? hehe poczytaj sobie wpisy agus i bedziesz wiedzial/a wszystko:) hehe
odwalcie się od niej, w porządku jest.
widac w Lodzi ksztalca na poziomie... intelektualnie niskim, bo jestescie zalosni i smieszni. Odwalcie sie od Agus, bo tyle ile ona pomogla ludziom na forum, to zaden z Was nie zrobil!


zal mi Was i cale szczescie, ze do Lodzi nie zostalem przyjety iles lat temu... obawiam sie, ze moglbym miec takich samych "kolegow" z roku...


nie pozdrawiam Was.
rada, rozdwojenie jaźni itd używaj jednego nicka a poza tym to się uspokój, to nie to forum
popieram Mr Julka i samą siebie, bo to "rozdwojenie jaźnii" jak już to mnie dotyczy:P(to ja jestem "gościem :P"). rzeczywiście Aguś jest jedyna osoba z anglistyki na UŁ, która mi tyle pomogła i wyjaśniła, więc odwalcie się od niej. Mr Julek, nie strasz mnie, że Łódź kształci na poziomie takim jak są Ci wyżej, bo naprawdę z przerażenia ucieknę do ponoć słabszego Wrocka;)...pozdrowienia dla Ciebie i Aguś:-).
moze i Wrocław jest slabszy, ale jakie to miasto. wychodzisz na ulice, i oddychasz powietrzem tak, jak nigdy dotad. tu jest inne powietrze, inny klimat, chodzisz po rynku i sam sie do siebie smiejesz - taka jest amtosfera wrocka!

ehhh. wroclaw jest cudowny

p.s. cudowny jest tez moj maly elblag:)

pzdr.
;-))) (gość) 13 Wrz 2005, 19:55 odpowiedz
wysłano z: *.forweb.pl
...........................czy
li
jak zwabić na forum aguś!!!!!!!

a ja do tego człeka pisałem bo zauważyłem że używal takich nicków wczesniej

pzdr
wiem, wiem- mam tam sporą rodzinkę i znajomych, bywałam nie raz i tam chciałam studiować, choć co prawda nie anglistykę...a może szkoda, że nie na nią własnie złożyłam. ale co do klimatu mam "ale" iście malaryczny;).ale miasto piękne bez 2 zdań, ludzie super! pozdrawiam:)
Temat przeniesiony do archwium.