KJS - plan zajec na studiach dziennych

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 44
poprzednia |
... jest juz dostepny na serwerze KJS
... mogą być jeszcze niewielkie modyfikacje
a dokładnie na jakiej stronie?
już kilka razy odświeżałłłam stronę kjs, ale nigdzie tego nie ma
tablica ogloszen - studia dzienne - ...
mam plan z poprzedniego roku
czy mogłby pan podać dokładny adres tej strony
byłabym bardzo wdzięczna
mam plan z poprzedniego roku
czy mogłby pan podać dokładny adres tej strony
byłabym bardzo wdzięczna
http://www.kjs.uw.edu.pl/dz-plan.htm

Jeśli pojawia się poprzedni rok, to naciśnij Ctrl+F5.

Pozdrawiam
A czy wie Pan może na jakiej zasadzie odbywać się będzie przydział do grup? Czy będzie to prosty podział alfabetyczny (wtedy wiem gdzie trafię - nazwisko na "Ż"), czy będzie to zależne od wyników egzaminów wstępnych, czy może też uruchamiana jest w tym celu jakaś maszyna losująca? ;-)

Ważna jest dla mnie jak najszybsza wiedza do której drupy trafię, bo muszę synchronizować 2 plany zajęć. Mam również nadziej że decyzja dot. przydziału do konkretnej grupy nie jest ostateczna i niepodważalna.

Pozdrawiam
Jaka kombinacja jezykow?
Nie powinno byc trudnosci ze zmiana grupy w celu pogodzenia zajec na dwoch kierunkach
Niemiecki/Angielski
Bardzo mnie to cieszy.
Hej:) Ja również będę w grupie niemiecki/angielski. Wprawdzie jeszcze nie wiem, czy w NA1 czy NA2, ale bardzo się cieszę, że ukazał się plan zajęć KJS. Dzięki temu mogłem zapisać się na WF - akurat w poniedziałki obie grupy mają zajęcia w tych samych godzinach, więc wybrałem wymarzone zajęcia z tańca nowoczesnego w Egurrola Dance Studio :) Start już 3 października...
Pozdrawiam i do zobacznie na inauguracji 30 września!
a ja nie wiem na co się zapisać na wf.
Ogólnie to jestem leniwa, a zapisy na Pilates (Pilatesa?) już niestety zostały wyczerpane..;))
Witaj!
Ja na szczęście mam już zaliczone 4 semestry WF, więc nie muszę przejmować się rejestracjami na ten zacny przedmiot ;-)

Co do grup, to najchętniej chodziłbym "w kratkę" - na niektóre zajęcia do jednej, na inne do drugiej. Ech, skomplikowane to wszystko.

Pozdrawiam
I nastała jasność... W jakich jesteście grupach? Ja zostałem przydzielony do NA2 i bardzo się z tego cieszę, bo plan tej grupy lepiej mi odpowiada:) Pozdrawiam wszystkich i do zobacznie wkrótce!
dla kogo jasność dla tego jasność, niektórzy dalej w ciemnościach pogrążeni są ;( czyli wszyscy z pierwszym angielskim :( Jak patrze na plan, to bardzo bardzo dogodny plan jest dla grupy AN1, no ale nie wiadomo, czy to dla Amerykańców, czy Brytyjczyków :| ehh... sie okaże w piątek :] chociaż już zaklinam wszelkie moce tego świata, by AN1 nbył grupą z fonetyką brytyjską :)
grupy 'amerykańskie' to AN3, NA2
ostateczny podzial na grupy bedzie wiadomy po kwalifikacji 30 IX.
osoby z kombinacja AR, RA też, oczywiscie, będą mogły mieć zajęcia z fonetyki amerykańskiej, jeżeli będą chętne i się zakwalifikują.
Rozumiem ze osoby które wybierają fonetykę brytyjską nie bedą poddawane tej klasyfikacji?
Nie beda.
Ja jestem w NA1, ale na niektóre z zajęć z jęz. niemieckiego będę musiał chodzić do NA2 (mam nadzieję że to się uda) - inaczej nie pogodzę dwóch planów :/
Taaa, plan się pojawił. Co nie zmienia faktu, że musiałam pokrzyczeć trochę na panie z dziekanatu. Po sprytnej zagrywce "profesor Lukszyn przysłał mnie w tej sprawie do państwa i powiedział..." plan się znalazł w ciągu kilkinastu minut na serwerze:):)
Plan znalazl sie na serwerze kilkadziesiat minut po przeslaniu do sekretariatu.
takie rzeczy to wie każdy harcerz, szanowny mq....:) inna sprawa to niechęć do współpracy. A mi plan była natychmiast potrzebny...:(
co więcej, jak się uprzejmie i bez żadnych wrogich zamiarów zapytałam, to pani z sekretariatu odpweidziała że nie da się studiować na dwóch kierunkach, a skoro twierdzę, że studiuję na dwóch, to albo mi się coś pomyliło albo blefuję. A skoro mi sie coś pomyliło, to plan nie jest mi potrzebny do października. Panie z dziekanatu rulez:)
Jak to jest dokładnie z W-F?? Z informacji na stronie KJS wynika że mamy dwa lata na zaliczenie 2 semestrów czyli że można się tym zająć dopiero na drugim roku. Czy dobrze rozumiem?
Tak, jasne. Masz tylko do odbębnienia dwa semestry w-fu. A czy zrobisz to w jednym semestrze, czy w dwóch, czy nawet więcej weźmiesz w-fu, to zależy od Ciebie.
Dzięki. Zresztą po co ja się teraz o to martwię, mam nadzieję że w piątek kompetenti ludzie wszystko nam wyjaśnią :)
morteaz, rozumiem że I rok:) Ja też. Tylko że nie jestem w stanie przybyć 30go. A jakie języki?
Tak,I rok.Ang-ros. No cóż, myślę że podstawowe kwestie zostaną nam wytłumaczone przez opiekunów grup,a reszta wyjdzie w praniu.
Witam koleżankę z grupy, ja też zaczynam I rok Ang-ros :)
to już jest nas 3:) A powiedzcie mi, macie żetony OG-UN? Bo mi się na koncie syf zrobił i nie mem wszystkich żetonów:(
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 44
poprzednia |