ludzie po wsjo

Temat przeniesiony do archwium.
Czy jest ktos na forum kto skonczyl Wsjo? Mam kilka pytan wiec prosze odezwijcie sie!
tej szkoły się nie kończy, tam się studiuje....................
Ale się uśmiałam :D genialne podsumowanie :D;D dokąłdnie tak...

A teraz do autora wątku :) zapodaj mailem to bardzo chętnie Ci opowiem na temat studiowania we WSJO... może choć jedna osoba się ustrzeże...
Hej oto moj nr [gg] wiec jak bedziesz miala czas to odezwij sie:)
W tym roku w pierwszym terminie ukończyło WSJO na pewno 12 osób (na 235), w ubiegłym roku było podobnie - proponuję przeczytać wypowiedzi na forum z ubiegłego roku, jest ich tu mnóstwo
znaczy to tylko, ze na 235 osob 12 wie, ze zaplacenie za studia nie zapewnia zaliczenia roku! studia jak studia. na jakims marketingu to mozna wode polac na egzaminie (autopsja) na filologi -pnj jak sie nie nauczysz to dasz rady z palca wyssac (autopsja)!
pozdrawiam i powodzenia na kolejnej sesji zycze!
To jest najlepsze podsumowanie tego całego WSJO-cyrku jakie słyszałem :)))
no dobra wsjo-cyrk wsjo-cyrkiem, ale czy po wspomnianej szkole da się dostać na magisterkę? gdziekowliek? a najlepiej na UAM bo najbliżej. są takie osobniki bądźktoś coś o tym wie?
Zdarza się, acz nie za często. Ja miałem jeden taki przypadek.
Zapytaj lepiej czy po wspomnianej szkole są jeszcze osoby, które chcą się starać na UAM? Bo większość ma już dosyć wykładowców UAM i wyjeżdżają do UK.
no wiesz ludzie studiujący na UAM zostają tam dalej by robić magisterkę. co mi da wyjazd do UK bez dyplomu? to takie pójście na łatwiznę, bo tam już się nie płaci, a nawet jak sie płaci to wymagają dużo więcej.
Temat przeniesiony do archwium.