WSF czy WSZIF we wrocławiu? Poradźcie co wybrac?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
chciałabym się dowiedzieć coś na temat WSf i WSZiF we wrocławiu. chodzi mi o anglistykę zaoczną. Byłam na pierwszym zjeździe na WSF i nie podobało mi się, zresztą przypadkowo spotkana dziewczyna na korytarzu, która to zdawała po raz 6 egzamin z filozofii powiedziała tylko>uciekajcie póki możecie!!! hm......, zamierzam się przenieść na anglistykę do Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów, choć tam ten kierunek jest chyba nowy. Poradźcie co robić????????????
Jeszcze jest anglistyka w Wyzszej Szkole Zarzadzania "Edukacja". Z tego, co wiem, to kilka osob przenioslo sie tam z WSF i sa zadowolone. Nawet bardzo. O poziomie wiele jeszcze nie mozna powiedziec, bo to dopiero 2. rok, ale skoro studenci sobie chwala, to znaczy, ze pewnie jest dosyc fajnie. Tutaj link: http://wroclaw.edukacja.wroc.pl/artykuly/948/Filologia-angielska-i-amerykanistyka/

Pzdr.
Skonczylam WSF jako jeden z pierwszych rocznikow i w tamtym czasie byl albo Uniwersytet albo WSF. Ukonczylam, ale powiem szczerze,ze troche nerwow mnie to kosztowalo. Chociaz szczerze mowiac na kazdej uczelni sa przedmioty gdzie wykladowcy sa ostrzy. A ta filozofia to od moich czasow tak sie ciagnie :). Czyli to sum up: jesli jestes slaba psychicznie to lepiej zmien szkole :) Chociaz da sie to przejsc, trzeba tylko sie nie zalamywac od samego poczatku :) Zycze trafnego wyboru!
Juz podjęłam decyzję, że uciekam z WSF na WSZIF we Wrocławiu, czas pokaże czy był to trafny wybór. mam nadzieję, ze tak.
Ja bym zostala na wsf. Ciezko jest i fachowo.