Czy studiuje ktos w nkjo w Cieszynie?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy studiuje ktos z Was w nkjo w Cieszynie? Mam kilka pytan odnosnie studiowania w tym nkjo. Szczegolnie mile widziani nowomaturzysci. Odezwijcie sie please! :)
A co dokladnie chcesz wiedziec? Ja wprawdzie jestem staromaturalna, ale jestem z rzeczami w kolegium na bieżąco.
Dzieki ze tak szybko sie odezwalas :) W zasadzie o kolegium w cieszynie dowiedzialam sie nie dawno, a jest mi to miasto dosc na reke. W tym roku zdaje maturke i chce isc na anglistyke. Wiesz moze jak przebiegala w tym roku rekrutacja? Od ilu mniej wiecej % przyjmowano? Czy dla zdajacych NOWA MATURE sa dodatkowe rozmowy kwalifikacyjne? Jak Ci sie w ogole studiuje w tym kolegium? Aha i jeszcze jedno, czy ma ono jakas strone internetowa?
Co do rekrutacji, to dokładnie nie wiem jak co i jak przebiega, ale coś jest wspomniane na stronce Collegu - www.nkjo.cieszyn.pl. Co do punktów, to niestety nie wiem ile trzeba mieć, a jeżeli chodzi o studiowanie, to nie jest tak fatalnie, ale roboty jest potwornie dużo i u niektórych nauczycieli trzeba bardzo uważać, bo potrafią być wredni, zwłaszcza kiedy nie chodzi się na zajęcia. Ale każdy ma inne zdanie. Musisz się sama przekonać jak tu się studiuje. Pozdro.