Wieczorowe UWr

Temat przeniesiony do archwium.
No tym razem to mam pytanie dotyczące studiów wieczorowych na UWr, a właściwie ogólnie studiów wieczorowych.
To tak, bo natrafiłem gdzieś, że na wieczorowych nie ma lektoratu drugiego języka. Jeśli to prawda, to beznadzieja. A jeśli jest, to jakie języki można wybrać?

I jeszcze jedno pytanie.. czy duże są braki w wiedzy i umiejętnościach w stosunku do studiów dziennych ?
Jesli chodzi o studia licencjackie wieczorowe na UWr to jest lektorat (jezyk niemiecki). Generalnie jest ok - bo musi byc ok - skoro studenci wieczorowi zdaja identyczny egzamin licencjacki, co studenci dzienni. Na studiach wieczorowych jest specjalizacja tlumaczeniowa, ktora prowadzona jest w bardzo dobry sposob.

Pzdr.
Ale nie można wybrać innych języków? Ja się dowiadywałem i powiedzieli, że można niemiecki albo francuski, ale też inne (np. włoski, hiszpański) tylko, że to w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych, które podlega pod IFA (jest niedaleko instytutu).
właśnie ja strasznie chciałabym się rosyjskiego uczyć... a słyszałam, jak byłam na dniach otwartych w marcu, że można napisać podanie w sprawie nauki innego języka niż francuski i niemiecki! ale zastanawiam się czy to nie dotyczy tylko dziennych... -.-
mam nadzieję, że nie bo jak tak to jesteśmy skazani na niemiecki lub francuski :P o ile w ogóle się dostaniemy... :p
Już jest lista, przyjmowali chyba wszystkich, bo na liście widziałem ludzi nawet tylko z 22 pktami rekrutacyjnymi... ;o -.-
no właśnie widziałam, własciwie to ktoś zdawał rozszerzenie z angielskiego mając 22 punkty? ;o ale filologia angielska wita ;D musze się zapytać o te języki w sobote jak zaniose papiery...
No ja też jutro jadę złożyć papiery i się dowiedzieć od razu kilka rzeczy, bo dodzwonić się nie można.

22 pkt to ja nie wiem, jakiś geniusz;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie