anglistyka

Temat przeniesiony do archwium.
witam,

właśnie otrzymałem wyniki matury i planuję zacząć studiować od października anglistykę. Z tego co patrzyłem najbardziej odpowiadałyby mi Uniwersytet Rzeszowski i Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie gdyż na tych uczelniach są specjalizacje nienauczycielskie. Moje pytanie brzmi czy ktoś miał styczność lub ma wiedzę o filologiach na tych uczelniach oraz czy mógłby mi polecić inne uczelnie? pozdrawiam
Cóż, to nie są anglistyki, o których się słyszy, że są najlepsze.
Poszukaj, na pewno wiele innych też ma specjalności nienauczycielskie, np. tłumaczeniową, kulturową itp. Chodzi Ci może o to, że moduł nauczycielski jest obowiazkowy dla wszystkich? To się da przejść, a Ty może złapiesz bakcyla.
No nie, ale skoro dla nauczycieli teraz nie ma pracy to po co przez trzy lata tłuc coś nieciekawego i niepotrzebnego dla mnie. Na Jagiellońskim jest tylko moduł pedagogiczny, więc nie ma sensu. Jestem ze świętokrzyskiego, na Warszawę mnie nie stać.
to może Łódź albo Lublin?
Lublin odpada, bo jest tylko moduł pedagogiczny na Kulu i Umcsie. O Łodzi słyszałem bardzo dużo złego.
Lublin odpada, bo jest tylko moduł pedagogiczny na Kulu i Umcsie. O Łodzi słyszałem bardzo dużo złego.
Łódź słynie z badań korpusowych, to jest bardzo rozwojowe.
Lublin tez z czegos slynie, ale zapomnialem z czego...
w kazdym razie na jezykoznawstwie wykladowca ich chwalil
Jest jeszcze Politechnika Śląska, tam wybiera się specjalizację nauczycielską lub tłumaczeniowo-biznesową po I roku.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie