Plany na studia-filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, chciałabym się poradzić w sprawie nauki, mającej na celu dobre zdanie matury by dostać się na filologię.
Teraz jestem w 2 klasie LO. Jestem w grupie z rozszerzonym angielskim a dokładniej w tym roku zdaję FCE. Mój angielski nie jest chyba aż tak zły ale czasem mam problem z niektórymi listeningami. Oglądałam przez wakacje serial i nawet bez napisów ogarniałam. Myślicie, że mam w przyszłości jakieś szanse z moim poziomem? Co powinnam robić, czego się uczyć żeby być wystarczająco zaawansowanym na takie studia?
nie martw sie o to, czy sobie na studiach poradzisz. Jak zdasz dobrze mature i sie dostaniesz, to bedzie znaczylo, ze powinnaś sobie poradzić
Tylko ja zastanawiam się co zrobić by dobrze przygotowac się do matury, tak by napisać ją wystarczająco dobrze .
Robić regularnie testy na maturę rozszerzoną, do tego dużo słuchać i poszerzać słownictwo i gramatykę na własną rękę.
Recepta prosta ale zarazem trudna :)
W sprawie nauki widzę, że już wiele wskazówek dostałaś to może warto zastanowić się gdzie pójść na owe studia. Ja jestem po Akademii Polonijnej, zajrzyj na ich stronę.
przestan reklamować tę dziadowską AP
Cholerny marketing szeptany. Czy to agencja reklamowa Nakatomi płaci Ci za te komentarze?
http://www.nakatomiside.pl/portfolio/

"Kampanie internetowa dla Akademii Polonijnej z Częstochowy. Kompleksowa usługa reklamowa w zakresie Social Media, Pozycjonowania, Prowadzenia działań marketingowych dla jednej z najstarszych Szkół Wyższych w Polsce. Zakres działań obejmuję zarowno studia licencjackie, magisterskie jak i podyplomowe. Przeprowadzamy kampanie zakrojoną na skalę europejską zarówno na Paolskę, Ukrainę jak i kraje Europy Zachodniej. "

To jest badziew a nie marketing.

Właśnie, może oprócz reklamodawców którzy zlecają taki spam warto także dyskredytować agencje, które świadczą takie usługi.
edytowany przez labtes: 07 paź 2015
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Olimpiada języka angielskiego

 »

Pomoc językowa