Języki stosowane ang-fr UŚ II stopnia

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, czy jest tutaj ktoś, kto studiuje języki stosowane na UŚ na II stopniu? Moja historia wygląda tak, że kończę teraz Filologię francuską na I stopniu stacjonarnych. Wybieram się na magisterkę, uwaga: zaoczną. Niestety z tego, czego się dowiedziałam, nie ma innej możliwości studiowania w Sosno francuskiego zaocznie, jak na językach stosowanych ang-fr. Tu się pojawia moja największa obawa: egzamin wstępny z angola. Czy mógłby wypowiedzieć się ktoś, kto tam studiuje, może też na wł-ang i in. i zna kogoś, kto tam szczęśliwie studiuje dwa języki, nie znając tak dobrze wcześniej angielskiego...? Tzn., jeszcze wyjaśnię, angola mam na takim standardowym B2, bez tłumaczeń specjalistycznych, fonetyki ang., itp. Jestem czysto po filo francuskiej, z lektoratem angielskim. Bardzo dziękuję, jeśli jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć !
Niestety ale od początku utworzenia języków stosowanych (francuski + angielski) II stopnia ani razu nie otworzyli wersji zaocznej, więc problem masz z głowy. Teraz też zapewne nie otworzą, bo niż demograficzny cały czas się nasila. Mają nawet problemy z otwarciem co roku licencjackich zaocznych.
Francuski na poziomie mgr zaocznie możesz chyba studiować na UJ, ale nie jestem pewna (nie interesuje mnie ta uczelnia, więc dokładnie nie wiem).