Po maturze - filologia?

Temat przeniesiony do archwium.
Ang R 90 - 9 proc zdajacych mialo wynik taki sam lub wyzszy
Polski R 73 -21 proc zdajacych mialo wynik taki sam lub wyzszy
Mam jakąkolwiek szansę dostać się na filologię angielską na dobry uniwersytet?
I jeśli ma to jakieś znaczenie to podstawowy ang 100 i ustny tez 100
odpowiedz na to pytanie wymaga znajomosci sposobu obliczania punktow egzaminacyjnych i informacji o progach punktowych z poprzednich lat. Dlaczego ktos ma to zrobic za Ciebie. Poszukaj sobie takich informacji na witrynach odpowiednich uczelni
na uw moglbys sie nie dostac, na uam moglbys sie dostac
nie dpoajesz punktow z matematyki
Z matmy tylko 66 z podstawy :/
Ehh ja tylko skromnie proszę o jaką poradę :/
To znaczy tak wiem, że UAM ma jakąś renomę (chyba, że się mylę), przyjeliby osobe z tak marnymi wynikami? Chociaz nie powiem polski chyba dobrze, rozszerzenie w tym roku nie było za łatwe
Ja miałem trochę lepszy wynik z angielskiego i podobny z polskiego i mnie przyjęli. Ogólnie jest tak, że dostać się łatwo, ale z mojej grupy w tym roku 5/21 osób dotrwało do końca i zdało wszystkie egzaminy w pierwszym terminie. Reszta odpadła albo poprawki. Pozdrawiam
Cytat: Brak_pomyslu_na_nazwe
Z matmy tylko 66 z podstawy :/
Ehh ja tylko skromnie proszę o jaką poradę :/

udzielilem porady, jak znajdziesz potrzebne dane
Czy mam szukac tych danych za Ciebie? Zreszta juz to zrobilem w odniesieniu do UW i UAM.
Czego jeszcze oczekujesz, że spedze pol godziny, liczac Ci punkty z UMCS, UMK itp. i szukajac statystyk rekrutacyjnych?
Niee, znam wymagania wiem, jestem juz zarejestrowana nawet, tylko na UAM jest 330 miejsc a chetnych okolo 1000 wychodzi troche ponod 3 osoby na jedno moejsce i nie wiem czy mam jakies szanse, na UW raczej nie mam - tam jak patrzylam na jedno miejsce w ubiglych latach bylo 12/13 osob
Umk, to dobry uniwerek? Nie chce isc na pierwszy lepszy
@midnight_cowboy ile miales z polskiego %?
68% rozszerzony polski. 92% rozszerzony angielski. Dostałem się bez problemu, byłem na samym dole listy przyjętych w pierwszym terminie, ale jeszczę potem jest druga tura. Ty masz wyniki podobne, więc na UAM spokojnie się dostaniesz. Nie masz co się martwić. Ja na UW się nie dostałem dwa lata z rzędu, więc jak Ci zależy to będziesz musieć poprawić wyniki prawdopodobnie z tym, że nie jestem pewien czy warto. W rankingu perspektyw UW jest wyżej. UAM ma chyba lepszą prasę. Jak chcesz więcej info to pisz na priv. Pozdrawiam
Z polskich uniwerków tylko na UW i UJ możesz mieć problem z dostaniem się. Na resztę spokojnie. UMK ma dobrą prasę, ale sam nie wiem jak się tam studiuje.
Uam ma swoje wady ale jest w miarę ok.
edytowany przez midnight_cowboy: 02 lip 2017
To jest jakis prestiz studiowania tam? z tego co wiem i widzę tutaj to najbardziej prestizowe UW oraz UJ?
Nie wiem czy to jest prestiż. Nie myślę na co dzień o takich rzeczach.
Dostałam się :)
gratuluję!
uam?
Tak, wyniki na innych uczelniach będą później, bylam 144 na liscie na 330 os
Gratuluję. Do zoba w Poznaniu :D
Rhh na UW 336 na liscie rezerwowej czyli nie ma szans :(
No tak jak mówiłem. Ciężko jest dostać się na UW.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Business English