Aplikacja na studia w UK.Pomocy!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam i bardzo proszę o pomoc.Dwa dni temu zaaplikowałam do studia w Wielkiej Brytanii ,wysłałam Personal Statement i referencje ,ale mam pewien problem.Otóż w zdawanych przedmiotach zaznaczyłam tylko jedno rozszerzenie a mianowicie język Angielski.Wczoraj przeczytałam,że są nikłe szanse na dostanie się na uniwersytet tylko przy jednym rozszerzeniu.Aplikuje na uniwersytety w,których wymagania to między innymi średnia 50% ze wszystkich matur i jedno rozszerzenie.Aplikowałam na De Montford i Liverpool Hope,które wymagają tylko jednego rozszerzenia od swoich aplikantów.Czy gdybym faktycznie zdała maturę z jednym rozszerzeniem ale z oczekiwanym wynikiem lub powyżej to czy jest szansa,że przyjmą mnie z jednym rozszerzeniem?Myślałam nad drugim ale niestety aplikacja została już wysłana a ja jestem w rozsypce.
Słyszałam jeszcze o aplikację na wolne miejsca w uczelniach po rzeczywistej rekrutacji.Czy mogę dostać jakąś radę co ewentualnie zrobić w tym kierunku?Wybrane uniwersytety wymagają tylko jednego rozszerzenia ale czy jest możliwe aby dostać się na nie lub aplikować na wolne miejsca po rekrutacji?Bardzo proszę o odpowiedź.
Jeżeli wymagają jednego rozszerzenia, to nie potrzeba więcej.
Jakbyśmy wierzyli we wszystko, co można znaleźć w internecie, to by się okazało, że żyjemy na płaskim dysku wśród ludzi-jaszczurów.

PS. Zawsze stawiamy spację po znaku interpunkcyjnym.

« 

Egzamin gimnazjalny

 »

Pomoc językowa