Wszechnica Polska - filologia niemiecka

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, zastanawiam się ostatnio nad wyborem uczelni, gdzie mogłabym studiować filologię niemiecką z językiem włoskim albo hiszpańskim ze specjalnością tłumaczeniową i ostatnio wyskoczyła mi właśnie Wszechnica Polska. Chciałabym się dowiedzieć, jak to tam faktycznie wygląda, bo czytając dotychczasowe opinie nie wiem w zasadzie, co myśleć o uczelni - opinie są w większości negatywne i wręcz nie na miejscu. Czy ktoś, kto już tam studiuje na wydziale filologii mógłby mi coś więcej opowiedzieć o uczelni? Bardzo mi zależy na studiach językowych ale jakoś nie mogę znaleźć nic, co by się mogło wpasować w moje dalsze plany zawodowe. Jakie są progi punktowe z nową maturą? Atmosfera? Wykładowcy? Naprawdę jest aż tak źle?

Proszę o rzetelne odpowiedzi a nie zasłyszane plotki czy jednorazowe incydenty.
To naprawdę dla mnie ważne i będę wdzięczna za szczere opinie.

Pozdrawiam
a IKSI UW?
niemiecki z włoskim od podstaw, na maturze konieczny niemiecki rozszerzony i jeszcze jeden język obcy
Na Wszechnicy rzadko otwierają kombinacje z drugim językiem. Jeżli już to + angielski na innych filologiach, niż anglistyka.
Nie daj się nabrać na rok 0. Kończy się poziomem A2, a 1 rok zaczyna od C1. Przepaść dosyć spora.
Dużo zapchajdziur.
Czesne względnie do przełknięcia.

W Szczecinie na jakiejś prywatnej masz niemiecki + hiszpański.
No i na UW - jak mg napisał - niemiecki + włoski.

« 

Pomoc językowa