Jak znaleźć dobrego korepetytora

Wybór korepetytora dla Twojego dziecka jest zawsze trudny. Lub wydaje ci się, że jesteś bardzo wykwalifikowany, ale za drogi. Lub to wymaga trochę pieniędzy, ale jesteś zdezorientowany, że nadal jest studentem i uczy się samodzielnie - może być wiele różnych wątpliwości. Jak najlepiej wybrać odpowiedniego korepetytora, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i możliwościom?
Firma korepetytorska Buki to wygodne i bezpłatne źródło informacji o poszukiwaniu korepetytora. Usługa pomaga uczniom i nauczycielom szybko się odnaleźć. Za kilka minut będziesz mógł znaleźć w swoim mieście korepetytora z interesującą Cię wiedzą. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy i wyrazisz zgodę na rozpoczęcie szkolenia tego samego dnia. Każdy nauczyciel przekazuje informacje o swoich umiejętnościach, wykształceniu i doświadczeniu zawodowym, cenie za usługi, lokalizacji na mapie. Buki publikuje recenzje każdego klienta na temat korepetytora, na podstawie których tworzony jest jego ranking. W ten sposób powstała największa baza prywatnych usług edukacyjnych. Znalezienie nauczyciela będzie szybkie i łatwe dla uczniów i ich rodziców.
Więcej informacji https://buki.org.pl/
rozumiem, ze firma buki zarabia na tym pieniadze. I nie stac jej na platna reklame. Firma Buki ma klopoty finansowe. Reklama do usuniecia.
Własnie dlatego nie korzystałem z usług podobnych sieciówek... postawiłem na nauke z CHOICES i do tej pory (już ponad rok) jestem mega zadowolony! Znacie ich? Jeśli nie to wbijajcie na www.choices.com.pl :)
spam