Wiecie coś o tej szkole?

Temat przeniesiony do archwium.
Wyższa Szkoła Języków Obcych i Zarządzania Finansami AVANS w Warszawie. Jeśli ktoś wie czy ta szkoła jest dobra lub kiepska to niech coś napisze, bo nie chcę popełnic błędu zapisując się tam.
Widze że wszyscy bez wyjątków wiedzą......:{
daje tylko licencjat,magistra zadna prywatna ni da....
bzdura, są takie prywatne uczelnie, które mgr dają,
ale nie w Wawie,
np akademia polonijna w Częstochowie, ale tam koszą, gdzieś z 700 pln miesięcznie na zaocznych, o ile wiem,
albo jakaś w Katowicach daje, pewnie jest ich więcej, ale się nie interesowałam.

co ciekawe, jak się pracodawcy mówi, że się jest po filologii, to to nie znaczy dla nich, że się umie coś powiedzieć po angielsku. Wołają taką, załóżmy panią Małgosię,
która nawet na poziom FCE nie umie, nie mówiąc o tym, że o niczym takim, jak FCE nie słyszała, no i pyta z bardzo dziwacznym akcentem i błędami, jakich nawet by się wstydzili was uczniowie.
oczywiście nie rozumie waszych wypowiedzi,
a potem informuje szefa, że nie wie, czy poradzisz sobie w rozmowach przez tel,
i czy nie maja kogoś innego, wybierają jakąś sierotę o poziomie pani Małgosi,
no i wszyscy są zadowoleni, do czasu pierwszego użycia języka przez nową pracownicę........

ps znacie jeszcze jakieś prywatne uczelnie,
gdzie można zrobić uzupełniające magisterskie?
Ta szkola jest beznadziejnie beznadziejna ja tam chodzilam i tam jest tragicznie. profesorzy ktorzy wykladaja i jedza oraz pija jednoczsnie. BLlLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeee nigdy w zyciu nie posle tam swoich dzieci, wnukow, prawnukow, praprawnukow itd.


NIE IDŹ TAM TO TRAGEDIA
O ile wiem chodziło tam parę moich znajomych. Po roku zdawali na KJS. Dostali się i teraz tu studiują. A szkoła chyba nie jest rewelacyjna.
Lagerkvist mam do Ciebie wielka prosbe skontaktuj sie ze mna jesli studiujuesz na KJS a jesli nie to wcisnij moj nr. tym znajomym;) Chcialabym zadac kilka pytan DZIEKI [gg]
Tak, jestem studentem KJS. Skontaktuję się w piątek albo w sobotę, ok?
ok:)
Przepraszam, ale jestem odcięty od GG. Próbowałem się z Tobą skontaktować w czwartek, ale bez skutku. Może zainteresuje Cię mój post o tytule Katedra Języków Specjalistycznych.
Temat przeniesiony do archwium.