Przyszłość!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
hej!! czy ktos mógłby coć jednak opowiedzieć mi na temat lingwistyki stosowanej w Polsce? bardzo bede wdzięczna za każdą informację !:) a i powodzenia wszystkim w czerwcu na egzaminach! trzymam kciuki za wsz i za siebie!!
Witaj!Mnie rowniez interesuje ten kierunek,chociaz ze wzgledow praktycznych nie bede probowac szczescia.Z tego,co wiem lingwistyka stosowana jest tylko na dwoch uczelniach-w Warszawie i w Poznaniu.Egzaminy sa z dwoch jezykow-zarowno pisemne,jak i ustne. Zycze powodzenia!Trzymam kciuki.
...kciuki będą nam potrzebne, oj będą... :D
Jeśli chodzi o Poznań to zdaje się tylko ustne egzaminy-z tego co czytałam!! Gorzej z Warszawą! no cóż liczyłam że jeszcze gdzieś jest możliwośc studiowania tego kierunku! trudno! dzięki za odpowiedzi!
Własnie koncze lingwistyke stosowana-egzamin byl prosty!powodzonka!3majcie za mnie kciuki w czerwcu-(wtedy chce zdawac MGR) c u -nicolle:)))))))))
Już konczysz? szczęściara! gdzie jeśli wolno wiedzieć i co znaczy prosty egzamin ? na jakim poziomie cae? dużo ludzi na jedno miejsce! z góry dziękuję!
radzilabym dobrze sie przygotowac osobom zdajacym na lingwistyke.probowalam 2 razy.examiny sa trudne,szczegolnie z pierwszego jezyka.nie wspomne juz o ustnych na ktorych sie wylozylam.a poprzeczka wciaz rosnie bo kandydatow jest wiecej!!!i will keep my fingers crosseed
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE