KJS UW

Temat przeniesiony do archwium.
hej idzie ktos/albo jest na najnudniejszym wydziale na uw tj. kjs?;)
dlaczego najnudniejszy????Mi się wydaje ze tam jest fajnie(tak slyszalam)
to jest taka politechnika po rosyjsku:/
Katedra Języków Specjalistycznych nigdy nie była, nie jest i nie będzie wydziałem. Kierunek, jaki oferuje, nie musi interesować wszystkich. Są jednak tacy, którz są nim zachwyceni. Stwierdzenie \"to jest taka politechnika po rosyjsku\" sama potworzyłaś, prawda? Świadczy to tylko o Tobie, o Twojej ignorancji. Przykre, ale prawdziwe. Jeżeli chcesz podyskutować, jestem gotów.
Student KJS
Pozwole sobie wtrącic sie do dyskusji i zapytac czego wlasciwie uczą na KJS?jestem w klasie maturalnej ,szukam jakijsc uczelni jezykowej z tym ze nie chce isc na anglistyke a na ling.stos.nawet nie mam szans(na anglistyke zreszta tez) poniewaz jestem tylko na poziomie fce.Jestem starsznie ciekwa czy mialam bym jakis szanse na KJS?jak wygladaja studia i czy rzeczywiscie sa nudne? prooosze o odpowiedz:)z gory dzieuje i pozdrawiam!
obawiam sie ze moze byc ciezko bo ang trudniejszy niz na anglistyke i jeszcze trudny 2 jezyk.............tak jak na anglistyke
Dwa języki obce do wyboru: angielski, niemiecki, rosyjski. Później wybiera się specjalizację z tłumaczeń: prawa UE, ekonomii, tekstów technicznych. Za ok. 3 tygodnie napiszę coś więcej do działu Studia.
no to czekamy, a ty jesteś na dziennych, czy na zaocznych?
a mógłbyś napisać, jak to wygląda, jak się jest po licencjacie i te mgr uzupełniające się studiuje? czy wtedy tylko na zaoczne można wejść?
i wtedy jest tylko jeden język?
olka a ja rozmwialam wczoraj z babka w sekretariacie szkoly i powiedziala mi ze na szczescie fce moze wystarczyc choc zdazaly sie i osoby z cpe ktore nie zdaly...wsztsko zalezy od szczescia...w informatorze uw napsane jest zakres jest tylko taki jaki poziom nauczania w liceum(choc pewnie troche wiekszy)wiec na pewno jest latwiej niz na anglistyke czy lingwistykle
bzdura ,mam testy z zeszlego roku i z ang i z kjs -sto razy lepiej poszedl mi ten na ang- na kjs jest kosmiczny\"groch z kapusta\"
no ładnie ela to mnie terasz załamalas...jesli mozesz to wyślij mi te testy bylabym bardzo wdzieczna,moj mail [email]
przykro mi ale nie mam skanera ani nic takiego...
hmm no szkoda..ale gdyby ktos z was mial takie testy to prosze wyslijcie mi!!
ja też coś moge powiedzieć o kjs, ale nie lubię forum, więc proponuję maila - [email]
Temat przeniesiony do archwium.