lingwistyka na UW

Temat przeniesiony do archwium.
Kto studiuje na lingwistyce na UW ale w Katedrze Języków Specjalistycznych? Kierunek istnieje dopiero od dwóch lat. Jeśli coś wiecie o programie studiów, egzaminach wstępnych - prosze o informacje. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam Forumowiczów.
hm nawet nie słyszałem..............tzn to jest ta sama lingiowstyka czy cos innego? t
Egzaminy wstępne są podobno łatwiejsze niż na lingwistykę. Zdaje się pisemny i ustny z języka wiodącego i tylko pisemny z drugiego języka. Wiem, że w tym roku będzie dopiero trzeci nabór. Chciałabym wiedzieć jaki jest program studiów, jaki ludzie, itd. Czekam na info, może odezwie się jakaś osoba, któa jest na tym kierunku. Pozdr.
Jutro o ósmej rano będzie czat poświęcony katedrze. Zapraszam
Czekam na czacie.
ojej zasnałem
Niestety wyjechałam i nie wiedziałam, że czatowaliście o katedrze. Jeśli możesz, powiedz co było albo jak mogę odczytać archiwum czatu. Pozdrofki
Niestety wyjechałam i nie miałam dostępu do internetu. Nie mogłam więc być na czacie. Żałuje bo pewnie dużo straciłam. Czy możesz mi powiedzieć gdzie mogę przejrzeć archiwum tego czatu? Dzięki czekam.
właśnie, gdzie archiwum czaciku? tez chętnie zajrzę.
albo może Lagerkvist by wysyłał na maila? cio?
Temat przeniesiony do archwium.