KuRsY

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos orientuje sie moze czy sa organizowane kursy przygotowacze z jezyka angielskiego na US w katosach ??
ja sie orientuje - poniewaz dzwonilam tam dzisiaj :) chcac sie zapisac . Kurs mial sie zaczac 17 marca i trwac do 30 czerwca. Powiedziano mi zeby jeszcze raz tam zadzwonic okolo 9 lub 11 - wtedy bedzie wiadomo cos wiecej:) pozdrawiam :)
no to super wielkie dzieki :)
te studia to jest paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
aaaa zapomnialam moze ja ci podam tam telefon?? :) 2[tel]lub 2[tel]:) jakbys sie dowiedziala czegos wiecej, daj znac na forum albo moze wyslij mi na maila [email] :)
jeszcze raz wielkie dzieki:D bede dzwonic tam mysle pod koniec lutego a jezeli bede cos wiedziec wczesnie to sie odezwe:)
btw ile te ich smieszne kursy przygotowawcze kosztuja? sa moze tez pod tlumaczeniowke czy tylko pod kulturowke i nauczycielska ?
310 zlotych od 17 marca od ktoregostam czerwca :) nie wiem czy pod tlumaczeniowke tez :)
z tego co slyszalem, to w tym roku nie bedzie typowo nauczycielskiego kierunku...
a macie moze jakiegos linka odnosnie tych kursow? :) slyszalem o jakims ale jak poslyszalem ze kosztowac ma 750 zeta to sie tylko szeroko usmiechnalem.. no bo jakby na to nie patrzec pieniadze z nieba jeszcze nie spadaja :) jak dlugo trwa ten kurs?
a czy mozecie mi powiedziec jak wygladaja takie kursy...tzn jaki material jest tam przerabiany jak wygladaja zajecia i czy warto tak naprawde w takie cos inwestowac a nie na przyklad wziac jakiegos dobrego korepetytora z ktorym bede mogla przerobic konkretna partie materialu...ja mam glownie problem z pisaniem prac...i chcialabym wiedziec czy na takich kursach jest to cwiczone??
Temat przeniesiony do archwium.