Egzamin na filologie angielską

Temat przeniesiony do archwium.
61-73 z 73
| następna
mam dokladnie ta sama sytuacje... najpierw nauki prywatne, do ktorych nie przykladalam szczegolnej wagi, gramatyke wzielam na tapete dopiero w licku... glownie w 4ej klasie... pisemny 4, bo poleglam na gramatyce, ustny 6.... jedziemy na tym samym wozku... ja po prostu nie wierze w to, ze sie dostane, a juz zwlaszcza po przeczytaniu tych wszystkich powyzszych wypowiedzi...
pojde na egzamin, bo zlozylam papiery.. ale to bedzie moja ostatnia wizyta tam...
Vic gdzie skladalas podanie/nia?
A ja wszystkim bardzo gorąco polecam Anglistykę na UW, właśnie skończyłam tam 2 rok i jestm moimi studiami absolutnie zachwycona, pod każdym wzgledem. Znacznie różnią się od innych anglistyk. już od 2ego roku specjalizacja i właściwie indywidualny program nauczania, każdy wybiera sobie kursy(np. na 2im roku obowiązkowa tylko hist USA, matodyka, hist jezyka ang i praktyczny angielski, reszta do wyboru, na 3 psychologia i logika,no i praktyczny angielski obowiązkowe, reszta do wyboru, a na4 to już wogóle tylko zajęcia do wyboru), naprawdę gorąco poleca, choć egz dość trudny i dużo ludzi zdaje to do przejścia. Jak ktoś potrzebuje więcej info, to mailem [email]
Jak nie wiążesz przyszłości z nauczycielstwem to unikaj kolegium bo to studia strikte nauczycielskie, w przeciwieństwie do anglistyki. Niestety dużo ludzi myli pojecia, jak słyszą Anglistyka to myślą szkoła. A to jest FILOLOGIA, to są studia o kulturze, literaturze i o języku, o, a nie nauka jezyka jako taka.
no to pyt jest nie na miejsu, ja na anglistyce na uw studiuje i kocham moje studia całym sercem, obiłam się już i o inny kierunek ale szybko zrezygnowałam bo nie ma to jak nasza uw anglistyka
Hey! sorry, że tak późno odpisuję, ale to chyba zrozumiałe :)
już tak niewiele czasu.. mimo wszystko dzięki (lub nie-dzięki, sam nie wiem czy się dziękuje czy nie...) pozytywne fluidy zawsze się przydadzą
]:->
heh.. nieźle.. dobrze wiedzieć, że nie jestem sam :)))
te wypowiedzi są właśnie przerażające.. ale trzeba mieć jakąś nadzieję.. poza tym jak nie teraz, to za rok się spróbuje.. aż do skutku... ja sobie poprostu nie wyobrażam siebie gdzie indziej niż na filologii...
sorrkczy wie może ktoś na jakiej stronce mozna znależc wyniki z egzaminow wstepnych na filologie angielska w poznaniu i olsztynie????
a czy np na lingw stos uczylabym sie wiecej o jezykzch niz np o kulturze i literaturze?
Dzieki za adres!!Mam nadzieje,ze sie przyda!Pozdrawiam Wszystkich!I powodzenia!
Zgadzam sie.Kultura to wazna czesc tych studiow.Powiedz mi tylko,gdzie te wiedze mozna zdobyc.W liceum?Smiech na sali...Pozdrawiam.
A ja chodzę do anglojęzycznego gim i mam konto w https://www.clip.ioki.com.pl , hehe
mam identyczne poglądy :)
Temat przeniesiony do archwium.
61-73 z 73
| następna