kto się wybiera na UAM na uzupełniające mgr?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
czy ktoś się wybiera w tym roku na filologię angielską na UAM w Poznaniu?
a może ktoś tam studiuje lub studiował i może się podzielić wrażeniami?
Pozdrawiam serdecznie!
Też jestem ciekawa.. Ja myślę właśnie o uzupełniających na UAM... (ale jeszcze mam troche czasu..) Jaką trzeba miec srednia zeby sie tam dostac :??
skonczyłam fil ang (2lata) zaocznie na uamie rok temu, jesli chodzi o wrazenia to zalezy jak sie trafi, do jakiej grupy i jacy wykladowcy- bynajmniej lepiej dostac sie do takich, ktorzy cisna bo pozniej to plusuje na praktycznym. A ogolnie bylo ciezko, wielu oblewa na praktycznym, tzreba sie bardzo postarac zeby zaliczac wszystko w terminie. Powodzenia zycze!!
na uzupełniających nie patrza na srednia, jest egzamin na dane semiarium- tzn rozmowa kwalifikacyjna- sprawdzaja co wiesz o tym, no co idziesz, biora tez pod uwage prace licencjacka i wybieraja sobie kilka przedmiotow z licencjatu i z tego licza srednia, ogolnie rzecz biorac tzreba sie dobrze przygotowac na pytania typu- dlaczego to seminarium, jakie ksiazki czytalas poswiecone tym zagadnieniom itd..Pozdrawiam i trzymam kciuki
ja sie wlasnie wybieram na zaoczne SUM na UAM... tak jak wszyscy tu potwierdzili jest rozmowa kwalifikacyjna odnosnie wybranego seminarium, to wszystko jest opisane na stronie ifa uam... ja zdaje tez do krakowa i do opola (wroclawskie seminaria mi nie odpowiadaja)... no i zbaczymy co bedzie, bo UAM jest u mnie na 1 miejscu, po krakowskim UJ, na ktory zawsze chcialam sie dostac ;)

« 

FCE - sesja letnia 2006