gdzie lepiej na filologie ang: na uj czy ug?????

Temat przeniesiony do archwium.
dostalam sie na filologie ang na uniw.jagiellonski i gdanski i nie wiem gdzie powinnam pojsc...Napiszcie gdzie lepiej studiowac jesli zalezy mi na specjalnosci tlumaczeniowej.
hej no...pomozcie troche, moze wypowiedzialby sie ktos z ug bo malo was tutaj:) zresztą rady z uj tez mile widziane
UJ to UJ - jest poziom, jest renoma. Ja bym na pewno to wybrała.
No ale o fil. ang. UG nic nie wiem.
z daleka od uj. rnnie wiem czy osobie wyzej wiadomo, ale renoma uj to w tej chwili glownie echo swietlanych lat - z przeszlosci. i uj juz dawno przestal byc najlepszym uniwerkiem w polsce.rnco do samej anglistyki - slyszalam ze na uj bardzo ciezko i bardzo gnębią. podobno bardziej niz na innych uniwerkach. wiec ja bym sie jednak zainteresowala blizej ug i probowala cos na jego temat dowiedziec.
Cześć! To chyba cud że widze tutaj wpis kogoś kto wybiera się na ug i też na anglistyke. Ja nie wiem co jest, że wszyscy o poznaniu krakowie i wrocku się rozpisują a z gdańska prawie nikt się nie odzywa. Odezwij się jeśli się juz zdecydowałaś- moje [gg] . Ciekawam czy tobie też już powoli udziela się tiny panic?

 »

FCE - sesja letnia 2006