NKJO, ale które??

Temat przeniesiony do archwium.
Zastanawiam się, które NKJO jest najlepsze, gdzie próbować. Co byście powiedzieli o swoich? Gdzie jest najciekawszy program? i naprawde zdobywa się ważne umiejętności? Ja pewnie popełniłam błąd w swojej edukacji, aczkolwiek wierzę, że na zmiany nigdy nie jest za późno i czasami naprawdę warto, dlatego też mam nadzieję, na obfite wasze wypowiedzi :)
ja wlasnie jestem po roku na ukknja czyli kolegium na uw a rok temu studiowalam na nkjo w lowiczu (tez rok) generalnie wiadomo ze kol uniwersyteckie szczegolnie stoleczne) ma wysoki i chyba najlepszy poziom sposrod wszystkich i trzeba sie wziac w garsc zeby wszystko ladnie zaliczyc jesli chodzi o przedmioty to wbrew pozorom nie sa takie same (co i mnie zaskoczylo) z czego jestem zadowolona to z faktu ze na ukknja wcale nie traktuja Cie jak numerka co mialo miejsce (o dziwo) w lowiczu a jak czlowieka
Teraz jestem po pierwszym roku w NKJO, zastanawiam się czy przenieść się do innego i gdzie, gdyż chciałabym mieć również lektorat drugiego języka i zmeczyć sie nauka, no i poczuć, że sier naprawde robi to co czuje i chce, a poza tym nie wspomne o czyms takim jak zmiana zamieszkania :) Czy jesteś zadowona ze zmian?
ze zmnian... hm... generalnie tak to znaczy poza lektoratem i faktem ze tu w warszawie musze odrobic 2 semestry wfu (w lowiczu moglam zalatwic sobie zwolnienie) a co do lektoratu to straszna lipa bo mam mature z francuskiego a w lowiczu musialam wybrac grupe poczatkujaca (tylko taka byla) a teraz w wawie na pierwszym roku w ogole go nie bylo wiec... 2 lata w plecy jesli chodzi o 2 jezyk... ale ciesze sie ze usamodzielnilam sie troche przeprowadzka do warszawy :) zasmakowalam prawdziwego studenckiego zycia :)
moim skromnym zdaniem proponuję poznań. Poziom wysoki, dużo metodyki bardzo dużo pnja, ogólnie chyba same pozytywy i oczywiście baaaaardzo duża renoma.

« 

Pomoc językowa