Dziennik praktyk

Temat przeniesiony do archwium.
Hej czy ktos zna stronę intern. z której mozna ściagnąc dziennik praktyk na filologię angielska?
z tego co wiem, każda uczelnia ma swoje wymagania wewnętrzne ws dzienniczka. Czy Twój opiekun praktyk nic nie sugerował?
Moja szkoła to chyba jedno wielkie nieprozumienie.Nie mamy opiekuna wszystko idzie do Dziekana.sami wszystkiego dosłownie musimy szukac
zapytaj studentów poprzednich lat, na jakiej podstawie dziekan zaliczał praktyki.
Nistety jestem pierwszym rocznikiem filologi ang. i zarówno królikiem doświadczalnym
to niech starosta roku idzie do dziekana i poprosi o szczegółowe wymagania dot. praktyk:
1) Ile godzin, jakie praktyki, kiedy (który semestr studiów), do kiedy trzeba zaliczyć, kto podpisuje, itd.
2) jakie są wymagania formalne - wzór dzienniczka, wzór kart praktyk, jeśli są jakieś zadania związane z praktykami - co to ma być.
Ja Ci mogę przysłać wzór dzienniczka, kart praktyk i kart obserwacyjnych z mojej uczelni, ale przeciez to bez sensu, skoro Twoje praktyki zalicza Twój dziekan a nie ja
aposteriori

jesli zdecydujesz się przesłac mi te wzory będe Ci bardzo wdzięczna. Chciałabym je przejrzec bo nic chyba nie wymyslę. Jesli chodzi o wymagania to: Wypełniony dziennik praktyk, konspekty i arkusze hospitacyjne(niestety ich wzory musimy zdobyc sami, ja jak narazie mam z tym problem, starosty nie mamy).
aposteriori

jesli zdecydujesz się przesłac mi te wzory będe Ci bardzo wdzięczna. Chciałabym je przejrzec bo nic chyba nie wymyslę. Jesli chodzi o wymagania to: Wypełniony dziennik praktyk, konspekty i arkusze hospitacyjne(niestety ich wzory musimy zdobyc sami, ja jak narazie mam z tym problem, starosty nie mamy).
w poniedziałek, bo teraz mam ferie, a dostep do komputera (nieswojego) - sporadyczny
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Business English