dr witalisz- potrzebna pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosze o kontakt studentow ktorzy maja za soba egzamin z literatury brytyjskiej u dr Witalisza (uj/ nkjo chrzanow). chodzi mi o ogolny zarys egzaminu, na co nalezy zwrocic szczegolna uwage uczac sie. prosze o odpowiedzi na forum lub na maila [email]
Chodzi o egzamin na I roku zdaje się? Myślę, że dr Witalisz podał wam jak będzie wyglądała forma egzaminu, tak jak robił to zawsze. No więc egzamin trwa ok. 3h, jest złożony z trzech części. Pierwsza polega na zidentyfikowaniu utworu i jego autora (no chyba że jest to anonim ;P )oraz na analizie danego fragmentu, praktycznie tak jak to wyglądało na ćwiczeniach (konwencja literacka, środki stylistyczne, główne idee etc.). Druga część to fragment, którego się nie omawiało, trzeba rozpoznać do jakiej konwencji się zalicza i podobnie jak wyżej dokonać analizy. Trzecia część to kilka tematów do wyboru - wybierasz jeden i piszesz o nim esej.
Aaa zapomniałabym o teście na początku! Czyli wszystko co najlepsze z wykładów zawarte w około 30 pytaniach :D Ale pocieszę, że pytania lubią się co roku powtarzać:)
Pzdr
proo dziekuje Ci za odpowiedz. czy moglabym Cie prosic o adres mailowy, mialabym do ciebie jeszcze jedna sprawe, ale wolalabym nie na forum. mozesz tez bezposrednio napisac do mnie: [email] z gory dziekuje
Pisz na: [email] Jeśli jakoś bym mogła pomóc, to spróbuję.
nie wiedzialam ze witalisz tez uczy w nkjo-cie :| hmm.. examy z nim to czysta przyjemnosc, juz prawie zapomnialam jak to tam u niego bywalo ;) z tym ze na UJocie bylam wiec u was moze troche inaczej :) pozdrawiam i powodzenia!

 »

Pomoc językowa