UMK - magisterskie uzupełniające

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. W czerwcu tego roku kończę NNKJO w Toruniu i chciałbym kontynuować swoją naukę na UMK. Z tego co się zorientowałem z ich strony internetowej, to dostępne są 2 możliwości:
1. Studia niestacjonarne II stopnia (dwuletnie uzupełniające studia magisterskie dla posiadaczy tytułu licencjata)
2. Studia eksternistyczne dla słuchaczy i absolwentów kolegiów Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Toruniu

Ponieważ nie mogę znaleźć żadnych innych informacji dotyczących tych kierunków kształcenia, to mam kilka pytań do osób zorientowanych w temacie:
Ad. 1. Jak wygląda egzamin wstępny na studia niestacjonarne i na jakim mniej więcej jest poziomie? Ile się płaci za miesiąc/semestr? W jakie dni odbywają się zajęcia?
Ad. 2. Pytania takie same jak wyżej + chciałbym wiedzieć, czym te eksternistyczne studia różnią się od niestacjonarnych i czy absolwenci NNKJO (czyli płatnego koledżu) mogą kontynuować na nich swoją naukę, czy mogą to uczynić tylko Ci z Sienkiewicza?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi!
Anyone? Plisss, niech ktoś w końcu odpowie!
ja tylko powiem tyle ze eksternistyczne studia to rok na umk w trakcie ktorego pisze sie prace licencjacka i broni aby otrzymac tytul licencjata. na pewno na ostatnim roku w NKJO znaczna czesc studentow wpisywala sie na listy (jezykoznastwo,literaturta)
studia odplatne, bez egzaminu wstepnego
zajecia srednioa raz na 2 tygodnie lub raz w tygodniu

mam nadzieje ze chociaz czesciowo rozwialam Twoje watpliwosci

p.s. tez skonczylam nkjo 3 lata temu
teraz od pazdziernika wlasnie ide na eksternistyczne i bede pisac prace licencjacka
Heh, dzięki za odpowiedź, ale szczerze mówiąc ten temat już i tak jest nieaktualny, bo już wszystko wiem. A poza tym studia eksternistyczne mnie nie dotyczą, bo ja swój licencjat już napisałem, a jutro go bronię. ;)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia