PWSZ Krosno & PWSZ Tarnów

Temat przeniesiony do archwium.
31-33 z 33
| następna
co do PWSZ w Krośnie to się grubo mylisz.. Jestem tam właśnie na 3 roku i nie uważam żeby tam poziom był taki straszny i nie było czasu na tzw. balety. Jeśli ktoś idzie na angielski i nic nie umie badz bardzo niewiele(zdając mature podstawowa) to niech sie nie dziwi ze bedzie mial mniej czasu na rozrywkę. A poziom jest naprawde dobry ponieważ kazdy kto tu studiował nie mial problemów ze zdaniem jakich kolwiek egzaminów. Pozdrawiam
witam. Dostałam sie na 1 rok studiów pedagogika z jez. ang. ...czy ktokolwiek coś wie na temat tego kierunku....0 znajomych i duzy lęk:) czy moze mi ktos powiedziec czy jest stracznie trudno i czy długo trwaja zajecia??? pozdrawiam i prosze o kontakt:) jestem rózwniez dostepna pod nr [gg] :P
witam wszystkich,
dzisiaj dowiedzialam się, że zostałam przyjęta na agielski zaoczny na PWSZ w Tarnowie. Poinformowano mnie jednak, że bedą to studia 4 letnie, a nie 3 letnie, ponieważ zdawałam starą maturę, z tak zwanym rokiem wyrównawczym. Moje pytanie w związku z tym- na czym ten pierwszy rok polega, jakie kursy, czy warto? Lepiej zacząć w tym systemie czy jednak napisać podanie, żebym mogła zaczynac normalnie z innymi studentami systemem 3 letnim?
Bardzo proszę o odpowiedż, jakiekolwiek informacje bedą pomocne :)
31-33 z 33
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia