filologia w Warszawie lub niedaleko

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Poszukuje kogos, kto pomoże mi wybrac uczelnię (prywatna bądź państwową) w Warszawie lub niedaleko od Warszawy (1[tel]kilometrów). Interesują mnie studia licencjackie zaoczne niezależnie, czy będzie to nkjo, czy wyższa szkoła zawodowa czy państwowa akademia czy uniwersytet, czy prywatna uczelnia. Może ktoś ma jakieś doświadczenia nie wiem, z Płocka, Siedlec, Łomży, Warszawy, proszę, pomóżcie.
polecam wsp twp w warszawie. Wykladowcy glownie z uw i wysoki poziom, zwlaszcz praktycznej nauki jezyka. sa zaoczne i dzienne studia licecjackie. pozdrawiam
agussiu, a studiujesz tam? wiesz, bo ja słyszałm, że tam są zjazdy co tyczień, na prawde, nie to, zebym była leniwa, ale chyba pracując i studiujac bez żadnego odpoczynku długo się nie podoła...
a mozesz cos wiecej powiedziec o anglistyce na wsp? czy jest wysoki poziom, jak atmosfera itd (chodzi mi o studia dzienne).
aha, moze ktos wie cos wiecej o psychologii w jez. angieslkim na wsp. prosze o odp
tak, znam wsp z wlasnego doswiadczenia :) jest milo, poziom wysoki, nauczyciele fajni i bezposredni, tylko straszna biurokracja. ale na same przedmity nie mozna narzekac.
oj sorry, nie odpowiedzialam. tak, zjazdy sa co tydzien. rzeczywiscie, wiele osob z zaocznych narzeka, ze to straszne obciazenie, bo nigdy nie masz w zyciu dnia wolnego
ja podobnie szukam uczelni w warszawie, na ktorej moglabym studiowac przede wszystkim jezyki obce... czy w szkole, o ktorej mowa powyzej mozna uczyc sie dodatkowego jezyka?? (np. francuskiego...) czy egzaminy sa trudne??...
mialam na mysli oczywiscie egzaminy wstepne.....
hej! Chcialam zapytac, kiedy sa egzaminy do tej szkoly, bo nie moge tego znalezc na ich stronce.prosze o jakas informacje, bo wyjezdzam na rok do usa jako au pair i musze wiedziec, kiedy wracac na egzaminy. z gory dzieki! -paula
Temat przeniesiony do archwium.