DO anglus - pilne pytanko

Temat przeniesiony do archwium.
dzięki za info
mam jeszcze prośbę: mogłabyś mi napisać jakie miałaś pytania z metodyki i językoznawstwa na egzaminie bo chciałabym porównać czy pokrywają się mniej więcej z zagadnieniami które mam.

będę bardzo wdzięczna
dzięks
pozdrawiam:)
i jeszcze jedno: czy dużo ludzi oblali - jaka jest statystyka?
Witam :) już spieszę z odpowiedzią. Z metodyki pozwolono mi wylosować cztery pytania. 1.Testing listening skills-enumerate some techniques. 2 Free practice- discuss and give examples.3 Discuss learning strategies, give examples 4. Characterise a good language test. Ja wybrałam 2 pierwsze zagadnienia i tylko na nie trzeba było odpowiedzieć, resztę sie oddawało, przy odpowiedzi informowało sie komisję o wybranych pytaniach. Z literatury miałam: z amerykańskiej : 1 Ethnic voices, a z brytyjskiej dokładnie nie pamiętam ale cos o powiesci wiktoriańskiej. Raczej trudno mi powiedzieć cokolwiek o jakiej statystyce ale troszkę tych osób było. Myslę że nie ma się co przejmować na zapas, najważniejsze to zaczą mówić, w razie czego zadają mnóstwo dodatkowych pytań.Bądz pewna siebie, staraj się mówić płynnie a wszystko będzie dobrze. P.S a masz jakieś plany na studia magisterskie bo ja się wybieram ale zupełnie nie wiem co wybrać:-)?pozdrawiam, w razie pytań i wątpliwości służe pomocą:-)
dzięki wielkie
strasznie się denerwuję bo nie wiem nawet czy mozna jakies pytania odrzucić teraz czy nie; jak by Ci to nie sprawiło kłopotu to napisz kiedy dokładnie zdawałaś- w tym roku w lutym czy w ubiegłym roku, bo z tego co słyszałam to jedni mówią że trzeba odpowiedziec na wszystkie wylosowane pytania , inni znowu że nie (i bądź tu mądra:).

ja zdaje z językoznastwa i metodyki; boję się bardziej tego pierwszego a na magisterke to jeszcze nie mam zadnych planów, (dzienne raczej nie wchodzą w grę bo mam fatalny dojazd; zresztą nawet nie wiem jak tam dojechac w tej chwili; moze ty wiesz jak z Katowic się dostac do Sosnowca?)
Ja zdawałam w lutym tego roku, ze względów czysto finansowych..trzeba było sobie zarobić bo egzamin do tanich nie należy. Ale już chyba wiem o co chodzi z tym odrzucaniem pytań, bo mam kontakt z moją grupą ze studiów i wygląda to tak że w pierwszym terminie czyli w czerwcu i w lutym można było sobie wylosować więcej pytań i dwa odrzucić, a na terminie poprawkowym czyli we wrześniu i w marcu losuje sie 4 pytania i trzeba odpowiedzieć na wszystkie..Jesli chodzi o dojazd to z Katowic sa super pociągi,podaję ci stronke, wpiszesz sobie Katowice i Sosnowiec datę, godzine i znajdziesz połączenie w końcu to całkiem blisko http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn? albo jak wolisz komunikacja miejska http://www.rozklad.mortin.pl/katowice_mpk.html
Ja też na magisterskie wybieram sie na zaoczne bo pracuję i nie dam rady na dzienne..Będę trzymać kciuki żeby się udało, odezwij sie jak będzie po... Powodzenia życzę:-) w razie pytań pisz śmiało.
Dzięki za info
jestem bardzo wdzięczna; mozesz mi jeszcze napisać ile osób jest w komisji i czy najpierw odpowiada sie z metodyki czy z drygiego przedmioyu i czy to jest w tej samej sali czy osobno

dzięki
pozdrawiam
:)
W komisji z metodyki mialam 2 kobietki, z literatury również...egzamin zdaje się w tej samej sali, najpierw z jednego przedmiotu pózniej z drugiego w zależności która komisja jest akurat wolna. Ja zdawałam na początku metodykę, pózniej literaturę.Pozdrawiam
mogłabys mi jeszcze napisać kiedy ogłoszone są wyniki egzaminu - chodzi mi o to czy zaraz po tym jak odpowiesz czy tez trzeba czekac az wszystkich przepytają i potem ogłaszają na forum wyniki?

dzięki za info i pozdrawiam:)
Wyniki nie są ogłaszane na forum. Ja czekałam po swojej odpowiedzi jakies 45 min, a póżniej pani sekretarz komisji mnie zawołała i poinformowała o wyniku, nie trzeba więc czekać aż przepytają wszystkich(egzamin trwa cały dzień!) Pozdrawiam :-)
Temat przeniesiony do archwium.