Transkrypt indeksu?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Muszę zrobić transkrypt indeksu, ale nie wiem dokładnie jak to się robi. :/ Kto się tym dokładnie zajmuje? Czy mam po prostu iść do zwykłego punktu ksero i poprosić o transkrypt (będą wiedzieli o co chodzi)? Czy to się robi w jakiś specjalny sposób, czy też normalnie kseruje się poszczególne kartki z indeksu, a potem spina albo zszywa? Czy trzeba skserować absolutnie wszystkie kartki z indeksu (nawet te puste) czy tylko te wypełnione? I czy na końcu po zrobieniu tego transkryptu trzeba mieć jakieś potwierdzenie (pieczątkę z uczelni którą skończyłem czy coś)?

Zależy mi na jak najszybszej odpowiedzi!
Z góry dziękuję!
Kiedys widzialem transkrypt indeksu w dziale downloads na www.ifa.uni.wroc.pl

pzdr.
Ściągnąłem ten transkrypt, ale to chyba nie będzie to. Wątpię, abym mógł sobie ot tak po prostu przepisać swoje oceny do Worda i wydrukować. Wydaje mi się, że powinienem swój indeks skserować, a potem poprosić kogoś z sekretariatu mojej uczelni o przystawienie pieczątki. Dzięki temu nie będzie żadnych śladów oszustwa.
ja sobie robilem transkrypt, jak wyjezdzalem na stypendium: przetlumaczylem nazwy przedmiotow, podalem ocene (w stopce podalem skale oceniania w PL). potem zanioslem to do kierownika Instytutu, podbil mi to i wszystko :) i zostalo mi to zaakceptowane przez zachodni uniwerek.

pzdr.
Tak dla jasności: ten transkrypt potrzebuję na polską uczelnię (konkretnie to na UMK), więc nie muszę nic tłumaczyć.

Jak to się w końcu robi ?!
Wypisz sobie wszystkie przedmioty + oceny + ewentualnie osoby uczace i idz do swojej uczelni i niech ci potwierdza zgodnosc z ideksem.

pzdr.
Dobra, skserowałem sobie po prostu swój indeks (z wyjątkiem niezapisanych stron), teraz poproszę tylko o przystawienie pieczątki w sekretariacie mojej uczelni i mam nadzieję, że to wystarczy. Ksero całego indeksu wyniosło mnie zaledwie 4,60 zł, co w porównaniu do 7,50 zł za stronę (!) u notariusza jest zwyczajnym śmiechem. Całość u niego wyniosłaby grubo ponad 300 zł. Skandal!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie