Różnica programowa na UMK

Temat przeniesiony do archwium.
Sprawa wygląda tak:
Dowiedziałem się, że po ukończeniu koledżu i zdaniu licencjatu z dobrymi wynikami można studiować dziennie na magisterskich uzupełniających na filologii angielskiej na UMK w Toruniu! Warunkiem jest jednak nadrobienie w ciągu roku różnicy programowej, czyli zaliczenie przedmiotów, których nie miałem u siebie w koledżu, a które studenci filologii mieli przez pierwsze 3 lata.

Czy ktoś może orientuje się co to są dokładnie za przedmioty i ile ich jest? Przeraża mnie myśl, że będę musiał zaliczać jakąś łacinę, filozofię, czy inne równie "pasjonujące" przedmioty. :/
Ponawiam prośbę. Moje podanie o przyjęcie na 4 rok studiów dziennych na filologię angielską zostało przyjęte i teraz nie wiem co mam wybrać, bo dostałem się również na zaoczne. Byłem dzisiaj na wydziale, ale sekretariat będzie zamknięty do końca września, więc raczej już się nie dowiem jakich przedmiotów dotyczy ta "różnica programowa". Czy ktoś z obecnych studentów UMK (najlepiej tych z 5 roku) jest w stanie powiedzieć mi jakie przedmioty musiałbym zdać?

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia