GDZIE NAJLATWIEJ JEST SIE DOSTAC????

Temat przeniesiony do archwium.
WITAM MOZE MI KTOS NAPISAC GDZIE JEST SIE NAJLATWIEJ DOSTAC NA JAKA UCZELNIE , UNIWERSYTET I JAKIE TRZEBA MIEC WYNIKI???
CZEKA MNIE TO ZA ROK I CHCIALABYM WIEDZIEC GDZIE BEDZIE SIE NAJLATWIEJ DOSTAC GDYBY MATURKA NIE POSZLA:))
DZIEKI.
EJ NO NAPEWNO WIECIE GDZIE JEST MNIEJ OSOB CHETNYCH NA JEDNO MIEJSCE BARDZO PROSZE PISZCIE!!
JAKIE UCZELNIE POLECACIE INTERESUJE MNIE ZWLASZCZA MALOPOLSKA I PODKARPACIE NO I INNE W OSTATECZNOSCI TEZ NIE DO KONCA ZALEZY MI NA PRESTIZU POPROSTU CHCIALABYM SIE DOSTAC TYLKO GDZIE JEST NAJLATWIEJ?????
na każdy uniwerek jest się ciezko dostać, pozostaja nkjoty, i słyszałam, że we wrocku i częstochowie np jest się latwo na taki nkjo dostać, na niektórych uczelniach np nkjo w opolu mozna isc na ustny egzam jak ci zle matura poszła, więc zawsze jakaś szansa jest. pozdr.
Wszelkie NKJO mają łatwiejsze egzaminy wstępne niż uniwerki, więc jeżeli nie jesteś pewna swoich umiejętności, to startuj właśnie tam. Ja 3 lata temu zdawałem egzaminy na oba te typy uczelni i na NKJO zdobyłem połowę możliwych punktów, natomiast na uniwerek zaledwie 1/3, gdyż egzamin to był jakiś kosmos!
suzi wydaje mi się ze jest juz troche za pozno, bo rekrutacja na nkjo w krakowie skonczyla sie 10 lipca, czyli we wtorek chyba, no chyba ze sa jakies drugie terminy, sama bym sie chetnie dowiedziala czy sa drugie terminy:P
witam kess ale ja pisalam ze mnie to czeka za rok:)) tylko tak chcialam sie dowiedziec jak to bylo w tym roku bo mysle o filologi i chcialabym wiedziec na ile trzeba miec maturke i gdzie sie jest najlatwiej dostac:))
pozdrawiam.
Nio faktycznie dopiero teraz przeczytałam:) na AP nie tak trudno się dostać wystarczy mieć kolo 80, o ile nie zawalisz rozmowy (co ja np, zrobiłam;P) niestety ta rozmowa może wszystko zaprzepaścić. Poza tym, wiaodmo do Krakowa ogolnie dosc trudno sie dostac, bo masa chetnych. Mozesz probowac do nkjo, zreszta co tu duzo mowic - to gdzie sie sklada papiery zalezy w duzym stopniu jak sie napisze maturke, wiec napisz jak najlepiej to nie bedziesz miala problemu:P ja sie niestety jak na razie na filologie angielska do krakowa nie dostalam, ale w lublinie mam juz pewne miejsce, nio i w sumie zadowolona jestem;P
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe