specjalizacja na ap- anglistyka

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś wie jakie specjalizacje mozna zrobić na anglistyce AP?? kiedys znalazlam stronke z tymi danymi ale teraz kopałam 2h i nic nie widze ;D bd dzwieczna za info ;]
tam chyba nie ma specjalizacji :/ nic mi o tym nie wiadomo. na SUM wybierasz sobie opcje typu językoznastwo, przekładoznastwo, metodyka itp. ale to nie jest specjalizacja. generalnie AP kształci nauczycieli języka angielskiego.
na SUM wybierasz specjalizacje tzn dziedzine z ktorej piszesz prace magisterska wiecej na http://www.ap.krakow.pl/neofil/ang/studia.htm
wielkie dzieki, wlasnie o to mi chodzilo ;] bylam na tej stronie ale nie zauwazylam, ze jest to napisane na dole ;D dzieki wam :] pzdr
hej Daniel.Mozesz udzielic mi info z czego moge przygotowac sie do examu pisemnego na SUM -angielski? jakie ksiazki itd..pozdrawiam.Magda
yhm... tutaj mnie znalazłas. ja udzieliłem tej informacji bo akurat sie orientowałem i miałem przy sobie ulotkę z AP ale nie wybieram sie jeszcze na SUM. może za trzy lata :D pozdrawiam i życze powodzenia!!!
Temat przeniesiony do archwium.