egzamin z języka polskiego na NKJO?

Temat przeniesiony do archwium.
mam pytanko...!jak wygląda egzamin z języka polskiego na NKJO? chodzi mi o zakres materiału,jakie są przykładowe pytania,czy jest kulturoznastwo i w ogóle czy jak ktoś nie jest świeżo po maturze to czy musi znać cały zakres materiału szkoły średniej?dzieki za info!!!
na NKJO jest egzamin z j polskiego? chyba w warszawie albo w poznaniu
polski na NKJO? jeżeli chodzi o UW to liceum jest pod tym względem w ogóle nieprzydatne :) dają np. fragmenty podręczników do angielskiego i pytaja który jest najlepszy, albo jakieś scenki z zycia nauczyciela i co byś zrobił/a w danej sytuacji...
im here for free! IM?????
Hehe... Gościu...
Powiem Ci ze jest masakra z egzaminem na kulturo. Celuje tam w tym roku i powiem Ci ze po 3 tygodniach nauki uwazam ze jest to naprawde ciezki egzamin. Mam 25 (ten pt) egzamin na ktory z samego języka polskiego trzeba znac duzo ponad program szkoly sredniej, a pamiętaj ze trzeba jeszcze znac historie teatru i filmu...
Dramat... WOLE MASAKRE!!!
w krakowie jest na NKJO rozmowa kwalifikacyjna po polsku na temat m,aterialow ktore oni daja wczesniej.a na ustnym nie wiem co jest no ale chyba nie polski nie straszcie ze on tam jest!!!i kultury chyba tez nie ma tak mi sie wydaje:)(ma nadzieje:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2004