hoooop hooop! Czy ktoś zdaje na anglistykę lub NKJA na UW?

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam bratnich dusz które porwały się na zdawanie na anglistykę, NKJA lub SF-KEZ (studia filologiczno-kulturoznawcze Europy Zachodniej) na UW bądź na filologię angielską na UMCS. prosze o odzew także studentów bądź absolwentów tych kierunków. Z góry dziekuje Pozdrawiam wszystkich
hej ! właśnie szczęśliwie kończę anglistykę w filii UW w puławach(NKJO).jeśłi masz jakieś konkretniejsze pytania, to służę pomocą;) pozdrawiam, ;)
cześc, dzięki za odpowiedź na moją prośbę. Chcialabym sie dowiedzieć, jakie masz perspektywy pracy po NKJA? A może już pracujesz? Czy masz zamiar kontynuwać naukę na uzupełniających studiach magisterskich? bedę wdzięczna za odpowiedź. pozdrawiam
Hej, tez chcialabym zapytac o perspektywy pracy po anglistyce.Czy w zwiazku z wejsciem Polski do UE cos sie w tym temacie zmienia ?Mam tez pytanie do osob,ktore maja jakis zwiazek z iberystyka.Jezeli takie osoby sa to pytanie jest calkiem podobne, czyli jakich perspektyw nalezy sie spodziewac po tym kierunku.Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam
Hej. Ja właśnie studiuję w NKJA na UW. Jak na razie perspektywy mam niezłe - pracuję, daję korki i jak na początek jest ok. A co będzie po wejściu do UE, tego największy mędrcy nie wiedzą ;) Przyznaję, że obawiam się, że nastąpi inwazja Angoli i ja z tym swoim 'marnym' angielskim będe się mogła wypchać, a w tym momencie angielski jest jedyną rzeczą, jaką umiem. Ale na razie staram się o tym nie myśleć. Zanim sytuacja zrobi się kiepska, i Ty, i ja, zdążymy się ustawić na rynku - na to liczę. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie studiów, to skrobnij: [email]
Hej, dzięki za odzew, jeżeli mi dobrze pójdzie na egzamninie to spotkamy się na UW w październiku. pozdrawiam
Hej! Też zdaję na anglistykę, NKJA i SFKEZ na UW. Z tym ostatnim to mniej miejsc chyba już nie mogli wymyśleć - no może na jakąś hungarystykę :-) Ale co tu robić jak koniecznie chce się studiować angielski! Życzę powodzenia!
Moja dziewczyna zdaje na NKJA. Wlasnie szukam dla niej testow, z odpowiedizami, z egz. z poprzednich lat. wie ktos moze gdzie takie znalezc w necie? 5[tel]. pilne.
przez wyszukiwarke wpisz \"filologia angielska\"tym sposobem dotarlam do wielu materialow np testow z kluczem
hej, hej, sorry ze tak późno się odzywam. Jestem ciekawa jak poszło. mam nadzieję, że dobrze, bo mi tak. Pozdrawiam
zdawałam na UW na anglistyke tudziez na UMCS na to samo...:) w obydwu miejscach klapa...na UMCS mam zdane p[ozytywnie wszystkie egzaminy, \"nie przyjęta z braku miejsc\"...czekam na wyniki odwołań...pozdrawiam cieplutko wszystkich rzeźników którzy porwali sie na tegoroczne egzaminy...innego słowa jak rzeźnia nie znajduje:)
Hello, ponawiam moj apel. Tym razem szukam szczęśliwców którzy dostali się na anglistykę UW, ewnetualnie SFKEZ, bądź studentów starszych roczników. Podawajcie e-maile lub piszcie: [email]
No cóz, są wakacje, pewnie wszyscy wyjechali ;) Ale będę apelowac aż do skutku :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

FCE - sesja letnia 2003