już po egzaminie w bialymstoku!

Temat przeniesiony do archwium.
jestem wlasnie po egzaminie pisemnym na anglistyke w bialym. moje rodzinne miasto 9 osob na miejsce i niezly gnilec (gnicie) wiec nie przejmujcie sie uw was tez tak bedzie. wyniki maja byc w sobote a potem ustny jesli Bog da :D pozdrowka serdeczne dla wszytkich ktorzy sa jeszcze przed egzaminem! uwaga na slowka: odkurzac, okup...takie m.in. sie u mnie pojawily:) a jeden z idomow brzmial nie owijaj w bawelne. szukajcie cos z beat jak cos.jesli macie jakies pytanka to piszcie na gg 1[tel]jak moge to pomoge:)
jak wygląda taki egzamin od strony technicznej, że zapytam?

-ktoś stoi przy drzwiach i sprawdza dokumenty przed egzaminem?
-a później kto pierwszy ten lepszy, czy są jakoś \' z góry\' ustalone miejsca kto gdzie siedzi?
-czy są duże odstep między zdającymi?
-i jak liczna jest komisja?
-czy chodzą po sali czy tylko sobie siedzą i patrzą wilkiem na zdających?
-czy oni mówią ile minut zostało do końca egzaminu, albo ile w ogóle trwa egzamin?
-czy na sali jest hałas czy raczej grobowa cisza?

hihi jak mi się coś jeszcze przypomni to dam znać:).. właściwie to nie muszą to być informacje z Białegostoku, tylko z jakiejkolwiek uczelni, jestem po prostu ciekawa jak to wszystko wygląda bo jutro zdaję pisemny ... ( Łódź).. buziaczki.
w bialym stal facet i wyczytywal kazdego alfabetycznie i sparwdzal dowody, w warszawie podobnie, siadsz gdzie chcesz, w bialym odstepy miedzy siedzacymi nie byly duze, za to w wawie duuuze, komisja liczy 3 osoby, chodza po sali - pilnuja, w bialym nie mowili ile do konca, w wawie powiedzieli ze zostalo 40 min i co jakis czas zapisywali godzine na tablicy, w wawie trwal 100 min, w bialym 120, na sali panuje cisza. ogolnie to nic strasznego.

a ogolnie jak wam poszlo?? nie bylo chyba takie trudne co?? oby tylko ustne zdazyc sie nauczyc w 3 dni 45 topicow, bo jak na razie to ciezko idzie... pozdrowka dla wszytskich zdajacych!
jestem dopiero przed egzaminami pisemnymi, dlatego chciałam tak gruntownie zbadać sprawę... myślałam, że jest jakiś przydział miejsc, numerki czy coś.. ciekawa jestem czy duże są z reguły opóźnienia w rozpoczęciu egzaminów?
pisemnych nie boje się aż tak bardzo ( z wyjątkiem anglistyki w krakowie), gorzej z ustnymi ( łódź).. ale to się będę martwiła juz po pisemnych:)
pozdrawiam wszystkich przygotowujących się do egzaminów;))
mi to jeszcze ustne zostaly w bialym (okropnosc!!). opoznien w bialym wiekszych nie bylo, za to w warszawie wszyscy mieli byc o 8, egzamin mial sie zaczac o 9, a zaczal sie ok 10:20, jesli dobrze pamietam,
powodzenia na egzaminie zycze!!
tez pisałem w białym i :
kto pierwszy ten lepszy, zajmujesz ławke jaką chcesz itp. ale to zależy w jakiej sali i kto pilnuje, różnie to bywa.
WIEKLA PROŚBA DO ZDAJĄCYCH W BIAŁYM
jezeli ktoś ma topiki na ustny to BARDZO prosze o przepisanie ich tutaj, lub chociaż cześci z nich. Bede bardzo dzwieczny ponieważ w czasie egzamu wstrestna sprzataczka nie wpuszczała do biblioteki, po prostu nie mogłem ich kupić a nie jestem z okolic Białegostoku. pliiiz ludziska POMOCY !!
DON\'T BEAT ABOUT THE BUSH !!
topiki na ustne w bialym:
1. what was the british empire?
2. elizabethan era
3. who was martin luter king?
4. human rights movement in the us
5. atractions of the NYC
6. what is london famous for?
7. what is oxbridge?
8. why is shakespeare considered the greatest playwright in history?
9. hollywood and its magic
10. the american dream
11. discuss one major american novelist
12. discuss one major british novelist
13. american as great melting pot
14. is britain a multi-ethnic country?
15. english as an international language
16. are we being americanized?
17. popular british legends and heroes
18. wild west - its legends and heroes
19. the 4th of july
20. what do you associate with the times of victorian england?
21. the greatest british kings and queens
22. the most successful british politicians
23. ----------- || ----------- american politicians
24. the most interesting events in the british history
25. ------------------ || ---------------------- american history
26. what do you associate with terms : the City, the west end, the east
end, broadway, wall street
27. the british press
28. the american press
29. british holidays and festivals
30. american ---------- || ----------
31. what are some things associated with scotland?
32. ------------------------ || --------------------- ireland?
33. ------------------------ || --------------------- australia?
34. what is commonwealth?
35. the greatest british inventors
36. the greatest american inventors
37. the royal family and its role today
38. the flower power geeration
39. the british lifestyle
40. the american lifestyle
41. popular british sports
42. popular american sports
43. british arts
44. american arts
45. what are the images associated with british popular culture?
46. ------------------------ || -------------------- american ------- || -------
thank you VERY much !!
Jah bless you :)

powodzenia życze
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Inne