WSP w Częstochowie

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś może mi udzielić więcej informacji na temat anglistyki na WSP w Częstochowie ( licencjat zaocznie). Jak często odbywają się zajęcia, jaki jest poziom i jak wyglądają egzaminy wstępne? Pozdrawiam wszystkich zdających.
Ludzie, jak ktoś się orientuje na ten temat, to odpiszcie, bo cały czas się zastanawiam, czy tam zdawać. Może ktoś studiuje na dziennych na WSP
i coś słyszał o zaocznych? Na jakim poziomie jest test wstępny i jaka to jest uczelnia.
Zjazdy co 2 tygodnie.Bałagan niespotykany na co dzień: Odwoływanie egzaminów, niektórzy prowadzący nie nadają się wogóle do tej pracy, poszukiwanie sal na zajęcia itp.
Czesc!
A studiujesz tam może, czy tylko znasz to z opowieści? Jesli tak, to czy na dziennych czy na zaocznych? Pozdrawiam.
Studiowałem tam na zaocznych.
Studiowałam tam rok i kiedy tylko udało mi się go zaliczyć to uciekłam czym prędzej, podobnie jak 10 innych osób. Zgadzam się z przedmówcą co do organizacji, chciałbym jeszcze dodać, że kultura kultura wykładowców i ich podejście do studentów też pozostawiają wiele do życzenia.
a jakieś szczegóły?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne