Czy wszędzie wymagają odpis świadectwa dojrzałości

Temat przeniesiony do archwium.
W tym roku widzę, że kopie świadectw dojrzałości potwierdzone notarialnie nie przyjmują na Uniwersytecie Rzeszowskim i na Politechnice Rzeszowskiej?

Mam oryginał i jeden odpis, więc mogę złożyć tylko na dwie uczelnie, to
ogranicza bardzo moje możliwości bo przecież nie ma limitu punktów i nie wiem
czy się dostane. W tamtym roku było inaczej. Jak jest na
waszych uniwersytetach? Czy też wymagają oryginał lub odpis na rekrutacje składacie tylko dwa kierunki?
Możesz zgłosić się do Cke z prosbą o wydanie odpisu lub do swojej szkoły gdzie zdawałaś maturę - ja tak robiłam , koszt ok 15 zł i czeka się ok 4 dni
Dzwoniłam do CKE i tam mi powiedzieli, że nie można, jednak chcieli mnie zbyć:p

Powiedz mi piszesz wniosek o wydanie odpisu(15zł to za jedną sztukę?) i składasz do swojej szkoły ten wniosek, płacisz na miejscu, ona wysyła do CKE, czy tak to wygląda?



Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Tak . Piszesz wniosek , składasz go w swojej szkole płacisz 15 zl ( nie wiem czy akurat tyle ale mw , jakos nie wiecej niz 20zł) za sztukę . No i oni zapewne wysyłaja do cke . I odbierasz normalnie u siebie w szkole
dzięki, Madzia:)
Mam nadzieję, że zdążał mi wysłać i dojdzie do mnie 17 lipca jak złoże wniosek w poniedziałek. Tylko zastawiam się czy będzie ktoś w szkole, bo ty chyba wcześniej składałaś ten wniosek. A w wakacje to oni tak nie pracują;/
Przeważnie ktoś tam w sekretariacie jest . Przynajmniej w mojej byłej szkole . Ja składalam wniosek w ferie . Zadzwon i dowiedz się kiedy ktos tam urzęduje .
To widzę, że ten wniosek wcześno składałaś a już miałam nadzieję, że złoże wniosek w poniedziałek 14 lipca i może wyślą mi i dojdzie do mnie 18 ale to chyba nie możliwe. Jak to było dostałaś z maturą ten drugi odpis czy 4 dni po otrzymaniu wyników?
Mam jeszcze jedno pytanie, jak wygląda ten wniosek?
Może być napisany ręcznie?

Pzdr
Dzisiaj byłam w szkole i powiedzieli mi, że oni nie wysyłają wniosków i że to trzeba wysłać wniosek do OKE, natomiast w OKE gdy dzwonie mówią, że to trzeba przez szkołę, błędne koło:( Jutro jeszcze raz idę do szkoły i zrobię tam rozpierduchę:p
Czy jest jeszcze ktoś kto prosił o dodatkowe odpisy świadectwa dojrzałości i dostał?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą