KOLEGIUM JEZYKA BIZNESU US

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |
Hej! Zdawał ktoś z Was dziś na KJB w Sosnowcu?? Jakie są wasze odczucia ??? Bo ja jestem bardzo zaskoczona ( negatywnie niestety ). Angielski miał być na poziomie szkoły średniej, a był no nie wiem jak to nazwać. Czy dla was też był trudny???
Hej Madzia!
Zgadzam sie,exam byl KOSMICZNY! A najbardziej rozwala mnie to,ze 2 lipca bedzie ogloszenie punktacji,a dopiero 7 ogloszenie listy osob przyjetych.Niech mi to ktos wytlumaczy,bo nie rozumiem,dlaczego te dwie sprawy traktuje sie oddzielnie!Przeciez punktacja swiadczy o tym,kto jest przyjety.Co za POJ***** kraj,ciekawe ze wszystkim kojarzy sie to z jednym-masz 5 dni na danie lapowki..wtedy byc moze sie znajdziesz na liscie.No bo jakos ciezko uwierzyc,ze potrzeba 5 dni na napisanie owej listy,a tylko 2 na poprawienie TYLU prac!NO COMMENT!!!!
Ja także dzisiaj zdawalem i przyznam szczerze ze również nie jestem zadowolony a raczej nieco załamany :( jedynie \'reading\' byl łatwy w miare ale to jedyna prosta rzecz chyba :) hue hue , najbardziej mnie rozwaliło ostatnie cwiczenie - te 10 zdań :) wolałbym juz np 250-350słów! no cóż - mówi się trudno i próbuje sie dalej, powodzenia życzę wszystkim!;-)
pozdrawiam
byku
Hej ja dołączam się do tych narzekań, niestety jestem także zdołowana. Jak przeglądałam testy z poprzednich lat i były dużo łatwiejsze. Chyba najbardziej dobiły mnie parafrazy, phrasal\'e itd. No cóż pozostaje nam czekać...
P.S> Kto wie co to za Kolegium Języków Obcych w Sosnowcu ze specjalnością języka angielskiego, proszę o odpis:)
Witka !
Przeje... byl ten exam dzisiaj! nie mam pytań! spodziewałem sie ze bedzie łatwiejszy :/
Zastanawia mnie jedno- czy osoby które wyszly tak szybko byly tak mega obryte czy w drugą strone?:) Nie mam pytań ja w połowie bylem a ludzie juz oddawali! (szok)
Ogólnie poszlo mi do d... co do readingu to racja byku ale reszta to faktycznie zje...:/ YO ziomy;)
acha ... zapomnialem! nie wie ktoś moze ile osób jest na miejsce?:)
dzieki , pozdrawiam i głowa dogóry ludzie heh;)
Byku jest 5,4 osoby na miejsce, powodzenia..... po prostu komedia....
hahahah!!!!:D
nie mam pytań , JUST GREAT! gorzej byc nie moze chyba :)
racja.. komedia:)
3mcie sie papa
http://www.mmj.pl/~cichy/motylek.swf :) yeah!
ja też jestem załamana tym egzaminem;( macie wszyscy rację! egzaminy z poprzednich lat były o wiele łatwiejsze..a ten dziś byl..hmmm nawet nie wiem jak go określić...
ja niestety również muszę się dołączyć do narzekań, ale ciekawa jestem kto tam się dostanie jeśli wszystkim tak huj... poszło??
Nie martw sie, jesli chodzi o to, ze ludzie szybko oddawali. Widziales ich wyraz twarzy??? :/// Ja oddalam po 1,5 godziny, ale to tylko przez to, ze juz nie mialam na to pomyslu i wiem, ze wiele osob wlasnie z rezygnacji oddalo tak wczesnie. Narka :)
Ludzie ja też w tym roku zdawałam do KJB w Sosnowcu. Zdawałam tam też rok temu i egzamin był równie trudny jak tegoroczny ( zdawałam na ang rozszerzony). Rok temu też po zobaczeniu testu szczena mi opadła :). W tym roku już wiedziałam czego się spodziewać i poszło mi lepiej, ale nie wiem czy to wystarczy:). Tylko że w tamtym roku również był egzamin ustny, bo pisemny zaliczyło osiem osób z ok. 300. Testami z KJB w S-cu nie ma co się sugerować! Powodzenia 7 lipca!
Cześć, ja też tam zdawałam i wcale nie jestem zaskoczona! Jedynie co, to transformacje i koło fortuny mnie zaskoczyło negatywnie. No i 5 pierwszych ćwiczeń z zadania drugiego było chyba z księżyca ( z tych phrasali to spotkałam się z dwoma ). Poza tym spoko. Widze się już na tej liście przyjętych:))) Wam też tego życzę!
Czarna kobro, a ile kosztowały Cię pytania na egzamin?? Ciekawe, ile Cię kosztowały..... (wysiłku:)
A co, trudno Ci uwierzyć, że ktoś po prostu mógł to umieć? Żal Ci d... ściska, żew Ty nie umiałaś kompletnie nic? Po prostu się uczyłam.
na bank... polowa miejsc jest juz obsadzonych ;/
Skąd ta pewność?
Czyli na 100 miejsc, 50 jest kupionych? Może 20, ale chyba nie aż tyle!
NIe ja po prostu jestem uczciwa, a jak kupiłaś to przynajmniej się nie przyznawaj, bo to WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A skąd wiesz, że 20 jest kupionych? Zaliczasz się do tych 20? Na pewno byłaś pierwsza na tej lewej liście....
w ogole te wszystkie egzaminy to parodia...caly czas sie slyszy ze iles lewych miejsc...potem czlowiek oblicza swoje szanse i wychodzi mu ze nici ze studiow ;/
Dokładnie....
Nie uważasz, że jakbym sobie kupiła miejsce to dostałabym się za pierwszym razem, a nie siedziałambym rok w domu? Może najpierw pomyśl zanim coś napiszesz...
dzisiaj wyniki (jesli chodzi o pkt) ale siedze w domku , nie ma sensu nawet jechać sprawdzać czy sie dostałem :/
Hej, nie wiesz może o której mają być te wyniki?
Bo ja też siedzę w domu i chyba wyślę kogoś na zwiady, żeby nie kompromitować się przed wszystkimi osobiście ;)
o 15:00 są wyniki - no ja tez głównie z tego powodu nie ide i nawet nikogo nie wysyłam :D powodzenia
Dzięki, chociaż prawdę mówiąc nie liczę na zbyt wiele :(
hi everobody:)
widze ze nie tylko ja jestem niezadwolona i nie tylko ja nie pojechałam na wyniki punktowe :) czy ktoś z Was tam pojechał? jesli tak to jak poszlo? jak wypadliscie ? ja to nawet nie chce wiedziec...
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |

« 

Inne

 »

Pomoc językowa