Lingwistyka stosowana LUBLIN -piszcie :)

Temat przeniesiony do archwium.
Dzisiaj beda wyniki na UMCS :) Trzymajcie kciuki. Mowcie jak wam poszlo.
Ja pisalam w bibliotece glownej (i chyba wszyscy tam pisali) w sali naprzeciwko wejscia. Troche mnie to zdziwilo ale komisja byla wyjatkowo \"na luzie\" co chyba tez odstresowalo wikszosc kandydatow :) Pamietacie moze te beznadziejne slowa z tlumaczenia ? I bylo jedno takie zdanie ze \"Wroclaw to takie miejsce (nie pamietam jak sie nazywalo to ) gdzie wszystko sie miesza\" i ja to mniej wiecej tak napiasalm bo kiedys sie z takim okresleniem spotkalam : Wroclav is a pot where everything is melting.\" Co o tym myslicie? I jeszcze to ostatnie zdanie z idiomow. Tam trzeba bylo MOON wstawic czy cos innego ? czekam na odpowiedzi :)
hmmm :) czuje sie osamotniona. Naprawde nikt nie zdawal na lingwistyke do lublina ? az mi sie wierzyc nie chce.
nie przejmuj sie, ja też chciałam zeby mi ktoś opowiedział jak jest w Nauczycielskim Kollegium Języków Obcych i do tej pory ani jednej odpowiedzi. Ja niestety nie mogę ci pomóc bo dopiero w przyszłym tygodniu mam egzaminy do NKJO, ale dalej nie wiem czy dobrze robię wybierając tą szkołę. Trzymaj się cieplutko, może ktos ci pomoże. Buźka :)
szuger a gdzie zdajesz na to nkjo? ja niedostalam sie na uw i teraz zaluje zenie zdawlalam na nkjo ale niewiedzialam ze jeszcze moga trwac egzaminy w jakim miscie zdaszjesZ?
nie moon tylko wool!!!!!!!!!!!
w ktorej lawce siedzialas?
Ja zdaje w Chrzanowie pierwszy termin jest 12 pisemny i 14ustny lipca a drugi termin 15 i 17 wrzesien.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Olimpiada języka angielskiego