Kolegium języka biznesu (UŚ)

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś coś o nich wie, co można potem robić, na czym polega nauka???
Ja skończyłam KJB dwa lata temu i powiem szczerze, że jestem baaaaardzo zadowolona z tych studiów. Wybiera się dwa języki: jeden przewodni, w którym od samego początku wykładane są przedmioty (język biznesu, marketing, korespondencja handlowa, międzynarodowe problemy gospodarcze, etc) oraz drugi język, którego albo uczysz się od podstaw, albo też od samego początku w stopniu zaawansowanym. Dodatkowo są wykłady i ćwiczenia po polsku z ekonomii, psychologii, prawa, informatyki i takich tam mniej lub bardziej interesujących dziedzin. Wykładowcy i lektorzy są naprawdę rewelacyjnymi ludźmi (poza oczywiście kilkoma czarnymi owcami), a cała nauka tam (bo faktycznie trzeba się tam uczyć a nie bimbać) sprawiła, że po trzech latach nie miałam najmniejszego problemu w posługiwaniu się dwoma wybranymi przeze mnie językami. Oprócz przedmiotów typowo \"biznesowych\" są również konwersacja i gramatyka, prowadzone przez lektorów z zagranicznych uczelni. Jedyny feler to.... kontynuacja magisterki... ale może to się zmieni w najbliższym czasie. Pozdrawiam.