anglistyka UAM.ile punktow max??

Temat przeniesiony do archwium.
bo z tego co pamietam
to tam mowili, ze 12
ale dzis dostalam list i tam jest napisane, ze mam wlasnie 12
a to niemozliwe, zebym miala az tyle
Ja nadal czekam na pieprzone wyniki;/ Za tydzien wyjezdzam i nie wiem czy starczy czasu zeby sie odwolac w ogole. Wie ktos moze jak to jest z tymi odwolaniami na UAMie? Kiedy beda rozpatrywane, dostarczyc to osobiscie czy listem, jak to w ogole napisac? Hyh, kto jest jeszcze takim pechowcem i w szczecinie na filologii spedzi najblizszy rok?;](z tego co sie orientuje, to dla kogos kto ma CAE to zalosne studia, bosh co ja tam robie?;] Pozdrawiam
jak wiesz, ze cie nie ma na liscie przyjetych, to od razu pisz odwolanie
i wyslij listem poleconym
nie wiem, kiedy oni to rozpatrza
a poza tym przyjmowali od 8 punktow
nie martw sie szczecinem, zawsze mozna sie przeniesc
Hyh, pewnie, ze mozna, ale ja wole nawet licencjat zrobic w poznaniu, za rok znowu zdaje do poznania, tym razem sie dostane, w czerwcu zdaje CPE, musze sobie jakies cele postawic bo rozpije sie w tym szczecinie:P.
no wiesz niektorzy sie nawet do szczecina nie dostali wiec sie ciesz, nie zeby to mnie dotyczylo ale np kupa ludzi sie nie dostala :(
Hyh, bylo 7 osob na miejsce, wiec ktos musial odpasc. Ja tam sie w kazdym badz razie nie ciesze, egzamin byl zalosny, o poziomie tej uczelni swiadcza chocby wykladwocy(zobaczcie sobie na strone katedry filologii angielskiej, wiekszosc ma tytul magistra;]. Co kto lubi, ja wyjezdzam za tydzien do Londynu, moze to nawet dobrze, ze sie do poznania nie dostalem, zycie pokaze;). Pozdrawiam
oj chlopie nie przekreslaj jeszcze tego poznania, mi zabraklo w wawie 1 pkt wiec jak wszystko dobrze pojdzie to zabieram sie z uamu i uciekam na uw, a co do tego egzaminu w szczecinie to masz racje zalosny byl :) zbyt prsetizowa uczelnia to to nie jest wiec wczoraj zabralam swoje zabawki ;))) , a Tobie zycze zebys sie tam nie marnowal :) pozdro
ja tez rezygnuje i to juz na pewno
i pewnie duzo ludzi tez
wiec sie nie martw
lepszy szczecin niz WKU
a pod jaki numer dzwonicie na uam po wyniki?
www.uam.edu.pl ---> wydzialy ---> wydzial neofilologii ---> instytut anglistyki TEL na pewno jest! jednak teraz trzeba dzwonic do dziekanatu wydzialu, jak mi dzis pani powiedziala, a numer dziekanatu to: [tel]
jescze tylko dodam, ze bardzo mila pani tam jest wiec sie nie bojcie :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Inne strony do nauki języków