Prosze o Info na temat WSSM Łodź

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie co do WSSM w Łodzi. Czy ktoś z was studiuje tam zaocznie filologie angielska?? Jak wysoki jest poziom w tym roku? Boję sie ze sobie tam nie poradzę, bo mój angielski nie jest jakoś baardzo zaawansowany, ale z przedmiotów tylko to mnie najbardziej interesuje, zamierzam wyjechać po maturze zagranicę i trochę podszlifować znajomość ang zanim pójdę na studia;) Proszę o odpowiedź;)
Witam!
Na filologii angielskiej trzeba znać język bardzo dobrze (poziom zaawansowany), to samo dotyczy filologii niemieckiej. Natomiast filologia hiszpańska, włoska i japońska jest od podstaw. Serdecznie zachęcam do studiowania na WSSM, kadra Uczelni jest dobrze wykwalifikowana, są interesujące przedmioty i spotkania z osobowościami areny międzynarodowej (także w języku angielskim). Oprócz tego można uczestniczyć w kursach z języka angielskiego (jak również w kursach z innych języków obcych) w Łódzkiej Akademii Języków Obcych Ambasador WSSM.
Pozdrawiam
WSSM w Łodzi serdecznie zaprasza na studia magisterskie na filologiach obcych

Studia II stopnia (magisterskie)

- FILOLOGIA ANGIELSKA

Studia I stopnia (licencjackie) z ciekawą specjalnością

* FILOLOGIA ANGIELSKA I HISZPAŃSKA
- nowość - dwa dyplomy - studia łączone

ZAPRASZAMY!

Więcej informacji na stronie www.wssm.edu.pl
WSHE I WSSM nie gwarantują nam dobrej przyszłości.
Członek mojej rodziny chciał się tam wybrac, po opiniach osób trzecich..rezygnacja, obietnice bez pokrycia.
Nie warto nawet się zastanawiać...
POZDRAWIAM
Twoja wypowiedź pachnie trochę czarnym PRem realizowanym przez konkurencje... :P
Nie ma co demonizować prywatnych Uczelni!!!! To takie same Szkoły Wyższe jak te Państwowe. Też trzeba się uczyć, też zdarzają się lepsi i gorsi wykładowcy. Podstawą jest chęć do nauki!!!! Z nią można osiągnąć bardzo dużo!
Anglistyka na WSSM ma niezłą kadrę (4 profesorów! - Lewandowska, Pułaczewska, Bogucki, Profosich) i już samo to powinno świadczyć o tym, że poziom jest wysoki! ponadto uczelnia otrzymała niedawno uprawnienia do studiów magistrerskich i doktorskich - o czymś to świadczy! :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa