licencjat Business English, a magister??

Temat przeniesiony do archwium.
Hej wszystkim.Mam ostatnio small dylemacik.. Otóż czy po studiach licencjacki na kierunku język biznesu angielski,jestem skazana na magistra z filologi angielskiej..Są to studia na pół ekonomiczne ale patrząc na kierunki 2stopnia nie widziałam nigdzie mojego kierunku jako punktu zaczepienia do zrobienia mag.np. z ekonomii itd. Dzięki z góry za odpowiedzi i Pozdrawiam
Rozumiem,że chodzi Ci o studia magisterskie. Możesz zrobić magisterke Business Comunication w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi lub w Warszawie tylko,że są to studia prywatne i zaoczne. Niestety niewiele o tej uczelni wiem jeśli chodzi o poziom nauczania, ale wiem,że taki kierunek tam jest bo sam mam zamiar tam iść na mgr.
Akademia Ekonomiczna w Katowicach w tym roku akademickim przyjmowała np. na zaoczne uzupełniające niezależnie od tego z czego się miało licencjat. Na dziennych natomiast był chyba jakiś test kompetencyjny.
może jakieś kierunki w opolskim lub dolnośląskim. Wiecie nie bardzo bawi mnie nauka o literaturze czy historii,pedogogika itd. skoro nie chce uczyć w szkole wiec filologia ang. odpada.
odświażam
up
sa jeszcze specjalizacje tlumaczeniowe
Takie cos udalo mi sie wyszukac, a szukalem to dla moich studentow w jednej uczelni na Opolszczyznie:

STUDIA MAGISTERSKIE DLA ABSOLWENTÓW FILOLOGII, JĘZYKA BIZNESU
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
· dziennikarstwo i komunikacja społeczna (studia zaoczne)
· europeistyka
· filologia angielska
· filozofia, specjalność: komunikacja społeczna
· filozofia, specjalność: religioznawstwo
· informacja naukowa i bibliotekoznawstwo
· kulturoznawstwo
· międzywydziałowe studia humanistyczne
· politologia
· socjologia
· stosunki międzynarodowe

DOLNOŚLĄSKA SZKOŁA WYŻSZA WE WROCŁAWIU
· pedagogika
· dziennikarstwo i komunikacja społeczna
· stosunki międzynarodowe

WYŻSZA SZKOŁA FILOLOGICZNA WE WROCŁAWIU
· filologia angielska

WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA „EDUKACJA” WE WROCŁAWIU
· dziennikarstwo i komunikacja społeczna
· zarządzania
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa