Licencjat ang UŚ

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś może posiada listę tematów/zagadnień do egazminu licencjackiego na UŚ (Sosnowiec) z lingwistyki i metodyki języka angielskiego? Będę bardzo wdzięczna za przesłanie. Sprawdzałam na ich stronie, ale dokładnie te zakładki nie otwierają się:(

Pozdrowienia,

Dorota
przeciez to w informatorach jest... przykro mi ale sie spiesze, za 2h wyjezdzam za granice.. napisze ci tylko wykaz literatury do egzaminu

z metodyki nauczania j.obcych:
Abrabski J., Przyswajanie języka obcego a pamięć werbalna. Katowice, WŚ 1997
Cunningsworth A., Choosing Your Coursebook. London: Heineman 1995
Ellis M., Observation Tasks in the Classroom. Warszawa: Wyd Codn 1996
Janowski A., Uczeń w teatrze życia szkolnego. Warszawa WSiP 1988
Komorowska H.: Testy w nauczaniu języków obcych. W-wa WSiP 1984
Komorowska H.: Podstawy metodyki nauczania języków obcych. W-wa EDE-Poland 1993.
Malamah-Thomas A., Classroom Interaction. Oxford: OUP 1987
Nunan D.: Syllabus Design. Oxford: Oup 1993
Parrot M.: Tasks for Language Teachers. Cambridge: CUP 1993.
Richards J.C., Lockhart C., Reflective Teaching in Second Language Classrooms. Cambridge: CUP 1995
Ur P., A course in Language Teaching. Practice and Theory. Cambridge. CUP 1996
Wajnryb R., Classroom Observation Tasks. Cambridge: CUP 1992.

z jezykoznastwa
Lyons J., Introduction to Theoretical Linguistics. Cambridge: CUP 1987
Crystal D., Linguistics. London: Penguin Books 1976
palmer F.R., Grammar. London: Penguine Books 1972
Bolinger D., Aspects of Language. Hartcourse: Brace and World 1968
Wardhaugh R.: Introduction to Linguistics. New York: McGraw-ill 1972
Fisiak J., Wstęp do współczesnych teorii lingwistycznych. W-wa WSiP 1978
Fromlin V., Rodman R., An Introducion to Language. NY: Holt, Rinehart and Wiston 1974

z literatury jest tego w 3 dupy.. ale o literature nie prosilas.. zycze powodzenia :)
Dziękuję Ci za pomoc. Wiem, że jest w informatorach, ale są one tylko w na Śląsku. W czasie wakacji księgarnia uniwer. jest niestety zamknięta (dzwoniłam)Mieszkam 100km od K-c.

Dobrego pobytu:)
mam szczegółowe informacje o licencjacie, zachęcam Cię do napisania na mój e-mail- [email]
Witam. Chciałam wysłać do Ciebie maila z prośbą o informacje na temat licencjata, ale interia zwraca mi wiadomość z informacją "Adresat nieznany". Czy w takim razie mogłabym poprosić o info na mój adres email?
[email] . Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.
Cześć!

Dziękuję za wiadomość. Dopiero dzisiaj przeczytałam. Podobnie jak jak u koleżanki Dee1976 wysłana do Ciebie poczta wróciła z powrotem na moje konto. Jest chyba jakiś błąd w adresie... Proszę napisz maila na mój adres - [email]
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje dot. egzaminu lic. i na pewno znajdzie się coś czym będę mogła się podzielić.

Pozdrawiam serdecznie

Dorota
czy ja tez moge prosic o jakies info na [email] z gory dziekuje bardzo
spróbuj na [email] przepraszam ze nie dałam drugiego adresu ale nie wchodziłam dawno na tą stronę
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe